با بازی رایان رینولدز و جیسون موموآ در Animal Friends

رایان رینولدز، جیسون موموآ، اوبری پلازا و وینس وان به بازیگران فیلم لایو اکشن/انیمیشن Animal Friends پیوستند.

همانطور که توسط Deadline گزارش شده است، رایان رینولدزبازیگر ددپول و جیسون موموآبازیگر آکوامن برای بازی در فیلم اکشن/انیمیشن افسانه ای دوستان حیوانات قرارداد امضا کرده است. ابری پلازابازیگر سریال نیلوفر سفید و وینس وانبازیگر فیلم Break-Up نیز در این ساخته بزرگسالان به ایفای نقش خواهد پرداخت.

پیتر آتنسیوکارگردان برنده جایزه امی “Key and Peele”، سفر ماجراجویی “دوستان حیوانات” را هدایت می کند و کوین باروز و مت میدر فیلمنامه آن را می نویسند. جزئیات بیشتری در مورد داستان و شخصیت ها هنوز در دسترس نیست. DNEG (دبل نگاتیو سابق) مسئولیت تولید جلوه های ویژه و انیمیشن ها را بر عهده دارد و شرکت های Maximum Effort، Legendary و Prime Focus مسئولیت تولید پروژه را بر عهده دارند.

رایان رینولدز و جیسون موموآ بیشتر به خاطر بازی در ابرقهرمانان مارول و دی سی شناخته می شوند. بازیگر Free Guy در حال حاضر مشغول آموزش برای ساخت آینده Deadpool 3 است. در حالی که جیسون موموآ در نقش آکوامن در فیلم Aquaman and the Lost Kingdom به کارگردانی جیمز وان باز هم می گویم که 29 آذر (30 آذر) روی اکران سینما می رود.

اوبری پلازا اخیرا برای بازی فوق العاده اش در فصل دوم نیلوفر سفید نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شد. این بازیگر پارک ها و تفریحات با ایفای نقش در فیلم Agatha: Coven of Chaos که در حال حاضر در مرحله تولید است، وارد دنیای سینمایی مارول خواهد شد.

  یک بازی فانتزی بر اساس یک رمان شرقی توسط سازنده PUBG

وینس وان بیشتر برای بازی در کمدی هایی مانند Wedding Crashers و Old School شناخته می شود. او در فیلم آینده حضور دارد نیک پیزولاتو با آل پاچینو همبازی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید