دانلود Tomb Raider Reloaded برای اندروید و آیفون

بازی Tomb Raider Reloaded با گیم پلی هیجان انگیز و سرگرم کننده خود ماجراجویی هیجان انگیز و متفاوت لارا کرافت را به تصویر می کشد. در ادامه با معرفی بازی موبایل Tomb Raider Reloaded همراه زومجی باشید.

تام ریدر یکی از نام‌های آشنا در صنعت بازی‌های ویدیویی و حتی سینماست که از زندگی و ماجراهای شخصی به نام لارا کرافت می‌گوید. محبوبیت بسیار زیاد این مجموعه در طول سالیان متمادی به دلیل انتشار بازی های متعدد از آن، باعث شد این شهرت به مرور زمان بیشتر شود و در قالب سبک های مختلف به پلتفرم های دیگری مانند موبایل برسد.

حال پس از انتشار بازی هایی مانند Lara Croft GO که در گذشته ما را با لارا در قالب سبکی جدید در این مجموعه گرد هم آورده بود، این بار بازی Tomb Raider Reloaded قصد دارد تا قسمت پرمشغله و آشنای این مجموعه را به تصویر بکشد. سریال بیش از هر چیز دیگری اما از نظر گیم پلی مانند سایر نسخه های منتشر شده در اندروید شباهتی به نسخه اصلی و کنسولی تام ریدر ندارد. این بازی موبایل بیشتر بر روی شباهت های بصری و نمادین با نسخه های اصلی مانور می دهد.

البته بازی Tomb Raider Reloaded از نظر گیم پلی در سطح بسیار خوبی قرار دارد و تجربه ای ساده و در عین حال چالش برانگیز را خلق می کند. در هر دور از بازی، بازیکن باید سعی کند ضمن کنترل لارا کرافت بر تله ها و دشمنان غلبه کند و به مراحل بعدی برسد.

هر بار که به مرحله بعدی می روید، شرایط سخت تر و دشمنان قدرتمندتر می شوند. علاوه بر این، کنترل لارا کرافت تنها به حرکت در جهات مختلف محدود می شود و شخصیت به طور خودکار به سمت دشمنان شلیک می کند. مشکلی که می تواند بازی را ساده جلوه دهد.

  10 نوع محتوا برای افزایش مشارکت گوگل

اما باید گفت که بازی به این سادگی نیست و نیاز به مهارت های افزایشی برای کنترل و ارتقاء مداوم لارا دارد. به خصوص در تجربیات اولیه و ورود به مراحل بالاتر، زمان زیادی طول نمی کشد که گیمر دشمنان را شکست داده و به نقطه شروع باز می گردد. در واقع برای پیروزی کامل باید تمامی مراحل و موانع را بدون شکست پشت سر بگذارید. همانطور که قبلا ذکر شد، در این راه علاوه بر نیاز به افزایش مهارت در زمینه کنترل لارا، باید بخش‌های مختلفی از ویژگی‌های شخصیت خود را نیز بهبود بخشید تا روند نبرد کمی آسان‌تر پیش رود، مخصوصاً در برابر انواع مختلف و رئیسان قوی

بازی از سبک تقلب و RPG پیروی می کند و پس از هر شکست بازیکن را به نقطه شروع باز می گرداند.

همچنین با گذراندن چندین مرحله، بازیکن می تواند از شخصیت هایی مانند Anaya برای بهبود سلامت خود کمک بگیرد. همچنین با دیدن تبلیغات قرار داده شده در بین مراحل می توانید از امکانات رفاهی مختلف بهره ببرید و به پیشرفت خود سرعت ببخشید.

از نظر شخصی سازی بازی Tomb Raider Reloaded این امکان را به بازیکن می دهد که با خرید یا تهیه اقلام تزئینی ظاهر شخصیت خود را انتخاب کند همچنین در بازی Tomb Raider Reloaded برای اندروید و آیفون شاهد گرافیک و انیمیشن های زیبایی هستیم که نقش بسزایی دارند. در افزایش جذابیت اعمالی که انجام می دهند. از حرکت در محیط گرفته تا انیمیشن های تیراندازی لارا به دشمنان، همگی طراحی قابل قبول و زیبایی دارند و می توانند از نظر بصری تجربه خوبی را برای گیمر رقم بزنند.

  واکنش منتقدان به بازی The Last of Us Part 1

در پایان باید گفت Tomb Raider Reloaded به دلیل گیم پلی هیجان انگیز و گرافیک زیبا، اثری با کیفیت و در خور تجربه است که علاقه مندان به سبک سرکش و بازی های نقش آفرینی، تجربه آن را در موبایل ها از دست ندهند. همچنین لازم به ذکر است که بازی فقط به صورت آنلاین انجام می شود و برای اتصال به سرور نیاز به تغییر IP دارد. بازی موبایل Tomb Raider Reloaded به صورت رایگان در پلی استور و اپ استور موجود است.

دانلود بازی Tomb Raider Reloaded

دیدگاهتان را بنویسید