ساخت اقتباس های سینمایی بیشتر از فرنچایزهای نینتندو پس از موفقیت انیمیشن ماریو

طی مصاحبه ای، شیگرو میاموتو، خالق ماریو، از تولید فیلم های اقتباسی بیشتری از شخصیت های نینتندو در آینده خبر داد.

بر کسی پوشیده نیست که نینتندو، یکی از غول های صنعت بازی، علاقه زیادی به تولید محتوای فیلم و تلویزیون از مجموعه های خود دارد و حتی این شرکت نیز دپارتمانی را برای این منظور افتتاح کرده است. حالا شیگرو میاموتو، خالق سریال هایی مانند ماریو و زلدا، در مصاحبه ای جدید از ساخت فیلم های اقتباسی جدید بر اساس شخصیت ها و سری بازی های نینتندو خبر داده است. وی در این مصاحبه گفت:

“لطفاً مراقب محصول بعدی ما باشید. این بار تمرکز روی ماریو است [برای یک اقتباس سینمایی] بود؛ با این حال، نینتندو مانند یک آژانس استعدادیابی است و ما بازیگران دیگری نیز داریم. روش های مختلف برای توسعه شخصیت ها [در سینما] شخصیت هایی هستند که مناسب فیلم و شخصیت های معروف هستند.

شیگرو میاموتو و عروسک ماریو

حدود سه هفته از اکران فیلم برادران سوپر ماریو می گذرد و استقبال از این انیمیشن فراتر از حد انتظار بوده و انتظار می رود فروش انیمیشن ماریو از مرز یک میلیارد دلار در گیشه عبور کند.

نینتندو با همکاری استودیوی انیمیشن Illumination برای انیمیشن ماریو تولید و اکران شده است. با توجه به موفقیت این فیلم و اضافه شدن کریس ملداندری به هیئت مدیره نینتندو، انتظار داریم در آینده شاهد همکاری های بیشتری بین این دو شرکت باشیم. مالدنداری در این خصوص گفت:

“در حال حاضر ما با این فیلم و نحوه استقبال طرفداران از آن سر و کار داریم [از The Super Mario Bros Movie] ما متمرکز هستیم. نینتندو و ایلومینیشن همکاری بسیار ارزشمندی داشته اند. آقای میاموتو و همکارانش از من دعوت کردند که به هیئت مدیره نینتندو بپیوندم و در آینده با هم همکاری خواهیم کرد. در حال حاضر صحبت در مورد چیز دیگری واقعاً سخت است.”

  تیزر جدید انویدیا به طور غیرمستقیم به کارت های گرافیک RTX 40 اشاره دارد

تریلر بازی Zelda: Breath of the Wild 2

میاموتو به مکالمه ملداندری ادامه داد و گفت: «درست مثل کریس [ملداندری] با این حال، در حال حاضر چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن نداریم. اما مطمئن هستم که این همکاری در آینده نیز ادامه خواهد داشت.»

اگرچه نینتندو هنوز به عنوان یک شرکت بازی سازی شناخته می شود، اما آنها از سری محبوب خود به روش های مختلفی استفاده می کنند.

شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ آیا فکر می‌کنید دیگر اقتباس‌های فیلم نینتندو می‌توانند با موفقیت فیلم Super Mario Bros برابری کنند؟ تکرار؟

دیدگاهتان را بنویسید