قابلیت اشتراک گذاری تصاویر در توییتر را از Xbox حذف کنید

کنسول های ایکس باکس و نوار بازی ویندوز دیگر به کاربران اجازه نمی دهند تصاویر و ویدیوها را در توییتر به اشتراک بگذارند.

به دلیل تغییرات اخیر در نحوه عملکرد Twitter API (Application Programming Interface)، مایکروسافت امکان اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوها را در کنسول های ایکس باکس و نوار بازی ویندوز غیرفعال کرده است. در حالی که بازیکنان هنوز هم می توانند اسکرین شات و ویدیو بگیرند و آنها را در پلتفرم های دیگر به اشتراک بگذارند، حساب رسمی ایکس باکس توییتر اعلام کرد که قابلیت اشتراک گذاری فایل ها در توییتر غیرفعال شده است.

بازیکنان همچنان می توانند از نسخه اندروید و iOS برنامه Xbox برای به اشتراک گذاشتن اسکرین شات ها و ویدیوهای خود در پلتفرم مورد نظر خود از جمله توییتر استفاده کنند. اکانت توییتر ایکس باکس نیز نحوه ارسال تصاویر از طریق اپلیکیشن موبایل ایکس باکس را اعلام کرد. برای این کار پس از ورود به اپلیکیشن به My Library و سپس Capture رفته و پس از انتخاب تصاویر و ویدیوهای خود گزینه Share و سپس Twitter را انتخاب کنید.

در حالی که مایکروسافت بیانیه‌ای برای اعلام دلیل غیرفعال کردن قابلیت اشتراک‌گذاری در توییتر از طریق پلتفرم‌های خود منتشر نکرده است، احتمالاً به تغییر در نحوه قیمت‌گذاری API توییتر مربوط می‌شود. طبق گزارش رسانه Wired، استفاده از این API در گذشته رایگان بود، اما پس از تغییرات، شرکت ها باید بسته Enterprise را خریداری کنند که بیش از 40000 دلار در ماه هزینه دارد.

  نسخه جدید مرورگر مایکروسافت اج منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید