نسخه فیزیکی Star Wars Jedi: Survivor نیاز به دانلود دارد

طبق تصاویر فاش شده، نسخه فیزیکی Star Wars Jedi: Survivor برای اجرا نیاز به دانلود دارد.

بازی Star Wars Jedi: Survivor با جنجالی روبرو شده است. طبیعتا با توجه به اینکه بازی از سری جنگ ستارگان است، می توان آن را یکی از بزرگترین بازی های سال دانست. اما بخشی از اشتیاق پیرامون این بازی به دلیل موفقیت تجاری عظیم نسخه قبلی آن در طول سال است. سال 2019 است و درصدی از فروش آن به این دلیل است که یک بازی تک نفره جنگ ستارگان پس از مدت ها منتشر شد.

طرفداران چند سالی است که منتظر دنباله آن بوده اند و حالا چند روز دیگر به انتشار بازی باقی مانده است. تصویر نسخه فیزیکی Star Wars Jedi: Survivor به تازگی فاش شده است که در بالای برچسب رده بندی سنی عبارت “نیاز به دانلود دارد”. از آنجایی که نسخه دیجیتالی بازی حدود 140 گیگابایت حجم دارد، طبیعتا نسخه فیزیکی نیز همین حجم را خواهد داشت.

یک دیسک Blu-ray مقدار مشخصی فضای ذخیره‌سازی دارد، و اگرچه برخی از آثار از دو دیسک استفاده می‌کنند، اما بدیهی است که Star Wars Jedi: Survivor برای اجرا نیاز به دانلود دارد. یعنی تمام اطلاعات لازم برای بازی روی دیسک نیست و Star Wars Jedi: Survivor نیاز به اتصال به اینترنت و دانلود حجم لازم برای اجرای بازی دارد.

تصویری از نسخه فیزیکی بازی Star Wars Jedi Survivor

با توجه به مشکلاتی مانند حجم کم و سرعت کم، برخی از افراد قادر به دانلود بازی نیستند. برای کلکسیونرها هم ناراحت کننده است. زیرا ممکن است روزی سرورهای ایکس باکس یا پلی استیشن خاموش شوند و در آینده نتوانند بازی را دانلود کنند. طبیعی است افرادی که مشکل اینترنت دارند با مشکل دانلود مواجه شوند یا اصلا نتوانند آن را دانلود کنند. هنوز مشخص نیست که آیا راه حلی برای این مشکل ارائه خواهد شد یا خیر. با این حال، بازیکنان از این موضوع راضی نیستند.

  معرفی شریک اول به عنوان بهترین سرمایه گذار در زمینه نوآوری

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ 28 آوریل (8 می) بر روی کنسول های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود. سری ایکس باکس اس و پی سی قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید