Mortal Kombat 12 ممکن است در نمایشگاه آینده پلی استیشن رونمایی شود

به گفته یکی از دست اندرکاران صنعت بازی، این احتمال وجود دارد که Mortal Kombat 12 در ویترین پلی استیشن آینده به نمایش درآید.

تاکنون منابع مختلف غیر رسمی و افشاگران ادعا کرده اند که نمایشگاه جدید پلی استیشن در ماه می امسال برگزار می شود. رویداد PlayStation Showcase معمولا مشابه State of Play است، با این تفاوت که مدت زمان بیشتری دارد و شاهد رونمایی ها و نمایش های مهم تری خواهیم بود. با این حال، سونی از سال 2021 نمایشگاه جدیدی برای PlayStation Showcase برگزار نکرده و هنوز هیچ خبر رسمی در مورد برگزاری این رویداد در آینده تایید نکرده است.

با این حال، چندین منبع غیر رسمی از جمله جف گراب که یکی از معتبرترین روزنامه نگاران صنعت بازی به حساب می آید، اشاره کرده اند که ویترین جدیدی در ماه می برگزار خواهد شد. در این یادداشت، نیک بیکر، یکی دیگر از افشاگران، ادعا می کند که Mortal Kombat 12 در نمایشگاه بعدی پلی استیشن رونمایی خواهد شد. اگرچه بیکر توضیح بیشتری نداد، اما پیشنهاد کرد که نسخه بعدی Mortal Kombat حاوی محتوای جزئی انحصاری پلی استیشن باشد.

مورتال کامبت 11

این گزارش ممکن است نشان دهد که سونی بازاریابی Mortal Kombat 12 را در دست گرفته است. چرا که این شرکت برگزار کننده و صاحب EVO یکی از مهم ترین مسابقات بازی های مبارزه ای است. علاوه بر کوردن، یکی دیگر از افراد داخلی در توییت اخیر خود به احتمال رونمایی Mortal Kombat 12 در ماه می اشاره کرد. بر اساس گزارش های منتشر شده توسط این منابع شناخته شده، به نظر می رسد که احتمال معرفی مورتال کمبت 12 در ماه می بسیار زیاد است.

  Hogwarts Legacy در فوریه 2023 در صدر جدول فروش بازی های ایالات متحده قرار گرفت

با این حال، هنوز یک مشکل بزرگ ممکن است ایجاد شود. با توجه به اتفاقاتی که در گذشته رخ داده است، احتمال تاخیر در نمایشگاه پلی استیشن وجود دارد. در واقع می توان تاریخ برگزاری این رویدادها را زمانی ثابت دانست که شرکت برگزارکننده آن را به طور رسمی اعلام می کند. بنابراین لازم به ذکر است که اگر واقعاً ویترین پلی استیشن برای اردیبهشت ماه برنامه ریزی شده باشد، احتمال به تعویق افتادن آن به دلایل مختلف وجود دارد.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید