بازگشت اسکارلت جوهانسون برای بازی در نقش بیوه سیاه در دنیای سینمایی مارول تکذیب شد.

اسکارلت جوهانسون در مصاحبه ای با گوئینت پالترو در پادکست The Goop از پایان کار خود در دنیای سینمایی مارول خبر داد.

اسکارلت جوهانسون، بازیگر فیلم Black Widow تایید کرد که هیچ برنامه ای برای بازگشت به دنیای سینمایی مارول در آینده ندارد. اگرچه شخصیت Black Widow در فیلم ابرقهرمانی Avengers: Endgame 2019 کشته شد، اسکارلت جوهانسون دوباره نقش خود را در پیش درآمد Black Widow در سال 2021 بازی کرد.

بازیگر انتقام جویان اکنون تایید کرده که کارش با دنیای سینمایی مارول تمام شده است، اما آن را تجربه ای منحصر به فرد می داند. اسکارلت جوهانسون در قسمت اخیر پادکست The Goop با گوئینت پالتروبازیگر نقش Pepper Potts در دنیای سینمایی مارول در مورد حرفه خود در MCU صحبت می کند.

در آن مصاحبه از اسکارلت جوهانسون در مورد بازگشت به دنیای سینمایی مارول برای ایفای مجدد نقش خود در نقش بیوه سیاه پرسیده شد و او پاسخ داد: «شغل من. [با مارول] این فصل انجام شد [از دوران کاری من] تمام شد. کاری را که باید انجام می دادم انجام دادم. بازگشت و بازی چندین بار در طول یک دهه تجربه بسیار منحصر به فردی بود.” این بازیگر نقش ناتاشا رومانوف/بیوه سیاه را در 9 فیلم مارول بازی کرده است.

او ابتدا در فیلم Iron Man 2 در نقش Black Widow ظاهر شد و سپس در فیلم Avengers، Captain America: The Winter Soldier، Avengers: Age of Ultron این نقش را بازی کرد. : Age of Ultron)، Captain America: Civil War، Avengers: Infinity War، Avengers: Endgame و Black Widow.

  چگونه تلگرام از قطعی گسترده فیس بوک استفاده می کند؟

اسکارلت جوهانسون حضور کوتاهی در کاپیتان مارول داشت. این بازیگر از دنیای سینمایی مارول در فیلم سیارک شهر (شهر سیارک) به کارگردانی این کارگردان حضور خواهد داشت. وس اندرسون دیده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید