بازی Atomic Heart فراتر از انتظارات Fox Entertainment عمل کرد

همراه با انتشار گزارش مالی سه ماهه چهارم سال مالی 2022-23، Fox Entertainment اعلام کرد که بازی Atomic Heart بالاتر از حد انتظار عمل کرده است.

در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که Focus Entertainment درآمد خود را برای سه ماهه چهارم سال مالی 2022-2023 و کل درآمد خود را برای سال قبل فاش کرده است. Fox Entertainment در سه ماهه چهارم 52.6 میلیون یورو درآمد کسب کرد. در حالی که درآمد کل سال آنها به 194.1 میلیون یورو رسید که بالاترین میزان درآمد در تاریخ شرکت است. علاوه بر این، درآمد Focus Entertainment در سال مالی 2021-2022 به میزان 36.2 درصد رشد داشته است.

آثار متعددی مانند Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge، A Plague Tale: Requiem، Flying Wild Hog Studio’s Evil West و Atomic Heart در رسیدن به این نتیجه نقش داشتند. Fox Entertainment اعلام کرده است که بازی RPG Atomic Heart اول شخص استودیو Mundfish “بیش از انتظارات اولیه شرکت” اجرا می کند. با این حال وی به آمار دقیق فروش این بازی ویدیویی اشاره ای نکرد.

Focus Entertainment در ماه مارس تایید کرد که Atomic Heart کمتر از یک ماه پس از انتشار توسط بیش از 5 میلیون بازیکن تجربه شده است. این بازی از روز اول عرضه نیز در اختیار کاربران گیم پس قرار گرفت. بنابراین تخمین میزان فروش مشکل است. در هر صورت عملکرد خوب بازی را باید برای سازندگان آن به فال نیک گرفت. زیرا Atomic Heart سال ها در حال توسعه بود و با تاخیرها و جنجال های زیادی روبرو بود.

طرفداران باید منتظر انتشار محتوای بیشتری برای Atomic Heart باشند و استودیو Mandefish در آینده سرزمین‌ها، دشمنان و داستان‌های جدیدی را در قالب بسته‌های الحاقی در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد.

  بررسی مشکلات مصرف کنندگان ایرانی در بازی های آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید