با خرید کارت گرافیک RTX 4090 یک GPU رایگان Arc A750 دریافت کنید

یک فروشگاه در ژاپن به تعدادی از خریدارانی که کارت گرافیک GeForce RTX 4090 را در تاریخ معینی خریداری می کنند، یک کارت گرافیک Intel Arc A750 رایگان هدیه می دهد.

یک فروشگاه ژاپنی یک پردازنده گرافیکی Intel Arc A750 را به خریداران کارت گرافیک GeForce RTX 4090 ارائه می دهد. فروشگاه NTT-X این طرح تبلیغاتی را تنها به پنج واحد محدود کرده است، اما به ندرت می توان بسته ای حاوی دو کارت گرافیک را در بازار مشاهده کرد.

طبق گزارش رسانه های ژاپنی، این باندل شامل کارت گرافیک ASUS RTX 4090 TUF Gaming OC، یکی از محبوب ترین مدل های پرچمدار انویدیا است. بنابراین، 5 خریدار اولی که در تاریخ 30 آوریل (10 اردیبهشت) ساعت 23:00 به وقت محلی اقدام به خرید کنند، یک GPU رایگان Arc A750 Limited Edition دریافت خواهند کرد.

بسته نرم افزاری Arc A750 با GeForce RTX 4090

البته این تعداد کم تقریباً ما را مطمئن می کند که فقط ربات ها قادر به دریافت این هدیه خواهند بود، اما این اقدام باعث می شود تعداد زیادی از کاربران به امید حضور در بین پنج نفر اول، خرید این کارت را از این فروشگاه سفارش دهند. طبیعتا یکی از اهداف این اقدام تبلیغات است.

در مورد مزیت استفاده از سیستم با پیکربندی GPU دوگانه، استفاده از هر دو پردازنده گرافیکی ARC و RTX، احتمالاً ترکیب خوبی نخواهد بود. زیرا برخی از گیمرها از تراشه های گرافیکی Intel Arc به عنوان منبع اصلی در انکودر ویدیو استفاده می کنند، اما با توجه به اینکه RTX 4090 یکی از انکودرهای قدرتمند H264 است. یا AV1 دارد، این خیلی مفید نخواهد بود.

  گلکسی F14 در نتایج بنچمارک Geekbench مشاهده شد

محبوب ترین پردازنده گرافیکی فروشگاه ژاپنی NTT

قیمت کارت گرافیک Arc A750 در ماه فوریه به تنها 279 دلار کاهش یافت و آن را به یکی از بهترین گزینه های اقتصادی تبدیل کرد. در واقع پردازنده های گرافیکی اینتل در حال حاضر محبوب ترین محصولات این فروشگاه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید