برنامه ویرایش عکس Galaxy Enhance-X نیز برای سری Galaxy S23 منتشر شد


سامسونگ بالاخره اپلیکیشن ویرایش عکس Galaxy Enhance-X را برای سری گلکسی S23 منتشر کرد. این برنامه از تابستان گذشته بر روی سه مدل گلکسی اس 22 (نسخه 1.0.35) در دسترس بوده و اکنون نسخه جدیدتر آن با شماره 1.0.55 که هنوز در مرحله بتا است، برای پرچمداران جدید سامسونگ و عملکردهای GPU نیز موجود است. این سریال قوی تره

Galaxy Enhance-X یک «ویرایشگر عکس پیشرفته و جادویی» است که از هوش مصنوعی برای افزودن HDR به تصاویر، روشن‌تر کردن آن‌ها، حذف تاری، شارپ کردن یا شارپ‌تر کردن، حذف بازتاب‌ها یا سایه‌ها، حذف اعوجاج لنز و ایجاد حالت پرتره استفاده می‌کند. از تصاویر معمولی استفاده می کند. علاوه بر این، قابلیت روتوش چهره نیز در این برنامه موجود است و می توان از آن برای زیباسازی عکس های پرتره استفاده کرد.

یک دکمه جادویی نیز وجود دارد که تنها با یک لمس می تواند تصویر را بهینه کرده و کیفیت آن را به گونه ای که خود برنامه مناسب بداند بهبود بخشد.

Galaxy Enhance-X

نسخه جدید Galaxy Enhance-X امروز برای سری گلکسی اس 23 در دسترس است و با حجم 85 مگابایت از فروشگاه گلکسی استور قابل دانلود می باشد. طبق برنامه ریزی های سامسونگ، این برنامه در نهایت به برخی از مدل های میان رده سری گلکسی A راه پیدا می کند و البته نسخه به روز شده آن برای سری گلکسی اس 22 نیز عرضه خواهد شد.

در تست های کوتاه انجام شده بر روی این برنامه، نتایج قابل قبولی است، هرچند تغییرات با ظرافت اعمال شده و نباید انتظار تغییر عکس ها را داشته باشید. همچنین، به نظر نمی رسد گزینه ای برای افزایش وضوح عکس ها در برنامه وجود داشته باشد، و حداقل در آزمایش های ما، نتوانستیم راهی برای اندازه گیری یک تصویر با وضوح 1600 در 720 پیکسل به اندازه بزرگتر پیدا کنیم.

  SSD های مبتنی بر PCIe 5.0 در سال 2024 در دسترس خواهند بود


دیدگاهتان را بنویسید