تقلب Speedrun در آخرین پچ Resident Evil 4 Remake حذف شد

جدیدترین نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 منتشر شد و Capcom یکی از محبوب‌ترین تقلب‌ها را برای اسپیدرانرها حذف کرد.

شرکت Capcom در طول روز در 3 می (23 آوریل) یک پچ جدید برای بازی Resident Evil 4 Remake منتشر کرد که طی آن مشکلی که به بازیکنان اجازه می‌داد با استفاده از دوربین تفنگ در نقاط خاصی از دیوارها عبور کنند برطرف شد. بسیاری از بازیکنان از این ترفند اسپید ران استفاده کرده اند. بسیاری از افراد سعی می کنند با استفاده از تمام مشکلات ممکن، بازی را در سریع ترین زمان ممکن تکمیل کنند.

همچنین در جزئیات این پچ آمده است که کپکام روند رندر گرافیکی بازی Xbox Series X Xbox Series S را که در تاریخ 7 آوریل منتشر شده بود، ریست خواهد کرد. برخی از کاربران ادعا می کنند که پچ قبلی باعث ایجاد برخی مشکلات گرافیکی در پلتفرم Xbox شده است. Capcom همچنین تغییراتی در منطقه مرده چوب ایجاد کرد. همان درجه عدم پاسخگویی دسته به حرکت انگشت گیمر می چسبد.

لئون در بازسازی Resident Evil 4

جزئیات کامل پچ 23 آوریل برای Resident Evil 4 Remake به شرح زیر است:

پلی استیشن 5 / پلی استیشن 4 / ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس / استیم

  • رفع مشکلی که در آن برخی از آیتم‌های کلیدی در دسترس نبودند و مانع پیشرفت بازیکن در داستان می‌شدند.
  • مشکلی که باعث می‌شود بازیکنان با استفاده از دوربین تفنگ از دیوارهای مناطق خاصی عبور کنند، حذف گذشته است.
  • رفع اشکالات مختلف دیگر

پلی استیشن 5 / پلی استیشن 4

  • تصحیح نمایش نادرست متن برای برخی از توضیحات پایان نامه جایزه در برخی از زبان ها، مانند پرتغالی برزیل و اسپانیایی آمریکای لاتین.
  یک دختر هشت ساله بریتانیایی فقط با یک رادیو ژامبون به ایستگاه فضایی متصل می شود

Xbox Series X Xbox Series S

  • رفع مشکلی که باعث می‌شد این بازی برای افرادی که محتوای دانلودی آن‌ها از حساب نصب شده بر روی کنسول خریداری نشده بود، کار نکند.
  • رفع مشکلات باند مرده استیک (میزان پاسخ ندادن گیره های چوب به حرکت) که در 7 آوریل معرفی شدند. حالا بیشتر تصحیح شده است.
  • تغییرات در فرآیند رندر گرافیکی در 7 آوریل بازنشانی شد.

لازم به ذکر است که در ماه آوریل، کپکام پرداخت درون برنامه ای را برای بازسازی Resident Evil ارائه خواهد کرد. 4. اضافه شد که در طی آن بازیکنان می توانند با پرداخت پول واقعی اضافی سلاح های خود را سریعتر ارتقا دهند. همچنین بسته الحاقی رایگان حالت Mercenaries به بازی اضافه شد و 11 DLC پولی به نام Exclusive Upgrade Tickets منتشر شد که هر کدام روند ارتقا را سرعت می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید