دنباله ای برای Horizon Forbidden West در دست ساخت است

استودیو گوریلا تایید کرد که بازی جدیدی از سری Horizon با تمرکز بر Eloi در دست ساخت است.

استودیو گوریلا، سازنده دو بازی Horizon Zero Dawn و Horizon Forbidden West تایید کرده است که بازی جدیدی از این سری در دست ساخت است و باز هم شاهد حضور Eloi در آن خواهیم بود. استودیو در یک به روز رسانی اداری تایید کرد انجی اسمیتزمدیر استودیو و تهیه کننده اجرایی، به عنوان سرپرست توسعه استراتژیک پلی استیشن انتخاب شده است.

اکنون وظایف او به جوئل اشلر، هلا اشمیت و یان بارک فن بیک اختصاص داده شده است قبلا، Smets در کنار Bake و مایکل فان در لوو آنها به عنوان مدیران استودیو عمل می کردند. جدایی او باعث شد ون در لو از آن سمت کناره گیری کند تا بر پیشرفت فناوری و استراتژی موتور Decima استودیو گوریلا تمرکز کند.

گوریلا نوشت: “ما به رهبری جدید خود اطمینان کامل داریم تا گوریل را به آینده ای روشن هدایت کنیم که در آن جهان Horizon با ماجراجویی بعدی Elway و پروژه آنلاین هیجان انگیز ما به گسترش خود ادامه خواهد داد.” البته، ادامه داستان Horizon قبل از این بود. برنامه ریزی شده و درون بازی غرب ممنوعه شاهد معرفی نسخه سوم بازی بود.

در ماه آوریل، Horizon 2 یک بسته الحاقی جدید به نام Burning Shores دریافت کرد که داستان الوی را در آمریکا ادامه می‌دهد، زیرا او برای رویارویی با تهدید Nemesis، یک هوش مصنوعی نسل‌کشی آماده می‌شود.

گوریل همچنین در دسامبر اشاره کرد که به خلق ماجراهای حماسی در جهان Horizon ادامه خواهد داد. این کار را از طریق چندین پروژه مختلف انجام می‌دهد، از جمله کمک به راه‌اندازی Horizon Call of the Mountain برای PSVR2، بازسازی احتمالی Horizon Zero Down برای پلی‌استیشن 5، اقتباس از مجموعه تلویزیونی Netflix، و اسپین‌آف MMO. اکنون به طور رسمی می دانیم که در آینده شاهد سومین قسمت اصلی از سری بازی های Horizon خواهیم بود.

  راهنمای خرید و فروش بیت کوین در صرافی آنلاین ارز دیجیتال Exquino

دیدگاهتان را بنویسید