رقابت پر هرج و مرج را در تریلر معرفی سینمایی Crash Team Rumble به نمایش بگذارید

استودیو Toys for Bob تریلر سینمایی جدیدی از بازی Crash Team Rumble منتشر کرده است که در آن شاهد درگیری ها و مسابقه های هیجان انگیز هستیم.

در حالی که امروز تست بتای خصوصی Crash Team Rumble به پایان می رسد، Toys for Bob تریلر جدیدی از این بازی چند نفره منتشر کرده است که معرفی سینمایی آن را به نمایش می گذارد. در این ویدیو، می‌توانیم شاهد رویارویی کراش و دوستانش با کوکو و متحدانش باشیم و در یک رقابت پر هرج و مرج، وومپای‌های بیشتری را جمع آوری کنیم.

بازی Crash Team Rumble اثر جدید استودیو Toys for Bob می باشد که در سبک چند نفره آنلاین نبرد arena یا MOBA ساخته شده است. در این بازی بازیکنان کنترل شخصیت های سری Crash Bandicoot از جمله Crash، Coco، Dr. Neo Cortex، Dingodale و Tawna، هر کدام دارای توانایی ها و نقش های منحصر به فردی هستند. هدف هر مسابقه جمع آوری وومپا و مراقبت از تانک خود در برابر تیم مقابل است.

در این بازی بازیکنان می توانند سه نقش مختلف گلزن، مسدود کننده و تقویت کننده را ایفا کنند. گلزنان باید تا حد امکان وومپای جمع آوری کنند و مدافعان باید از ذخیره وومپای تیم در برابر هجوم حریف محافظت کنند. در همین حال، بازیکن تقویت کننده می تواند با بدست آوردن الماس، Relic Bases را فعال کند تا علاوه بر افزایش استخر Wompai تیم، امتیازات مختلفی را به توانایی های متحدان خود اضافه کند.

دانلود از آپارات

بازی Crash Team Rumble قرار است در تاریخ 30 ژوئن (20 خرداد) بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد. نسخه استاندارد این بازی با قیمت 30 دلار منتشر می شود و شامل فصل اول از دسته پریمیوم Battlepass می شود.

  چگونه یک تیزر رستوران موفق بسازیم؟ ایده های ویدیویی جذاب برای رستوران با شایگان

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار Crash Team Rumble با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید