ساخت یک سریال معمایی جدید ماوراء طبیعی در نتفلیکس توسط سازندگان Stranger Things

نتفلیکس با همکاری استودیوی برادران دافر، خالقان سریال چیزهای عجیب، در حال ساخت یک سریال ماوراء طبیعی و معمایی جدید است.

جولای گذشته بود برادران دافر، خالقان سریال Stranger Things، استودیوی فیلمسازی خود به نام Upside Down Pictures را تأسیس کردند و سپس قراردادی چند جانبه با نتفلیکس برای تولید پروژه‌های مختلف از جمله Death Note، The Talisman، The Stranger Things Ward و دو پروژه دیگر امضا کردند. آنها اعلام کردند که سریال اصلی و جدید شامل سری جدید برادران دافر است. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونیکی از سریال های اصلی جدید نتفلیکس فاش شد.

نتفلیکس رسماً The Boroughs را به رنگ سبز روشن کرده است و برادران دافر به عنوان تهیه کننده اجرایی سریال ماوراء طبیعی و رازآلود فعالیت می کنند. جفری آدیس و ویل متیوز، خالقان سریال The Dark Crystal: Age of Resistance، تهیه کننده و مجری اجرایی The Boroughs، سریالی اسرارآمیز که در یک جامعه بازنشستگی به ظاهر زیبا در صحرای نیومکزیکو اتفاق می افتد و روی گروهی از غیرقهرمانان تمرکز دارد. معمول است که آنها مجبورند برای جلوگیری از سرقت چیزی که جهان را تهدید می کند متحد شوند و آنها صاحب دنیا نیستند و وقت آن فرا رسیده است.

برادران دافر در پشت صحنه فصل سوم Stranger Things

برادران دافر در بیانیه‌ای می‌گویند: «ما مدت‌هاست که از طرفداران نوشته‌های جف و ویل بوده‌ایم، و زمانی که آنها ایده‌های خود را برای The Boroughs به ما نشان دادند، بلافاصله متوجه شدیم که چیز خاصی در دست دارند. اگرچه شخصیت‌های The Boroughs چند سال از بچه‌های سریال Stranger Things بزرگ‌تر هستند، اما به همان اندازه گروهی از شخصیت‌های غیرعادی دوست‌داشتنی هستند و ما بی صبرانه منتظریم تا شما در این ماجراجویی ترسناک، خنده‌دار و عمیقاً تکان‌دهنده به ما بپیوندید.»

  فرصتی برای انتشار اطلاعات جدید در مورد بازی Diablo 4 قبل از مراسم اهدای جوایز بازی امسال

برادران دافر در حال حاضر در حال ساخت فصل پنجم و آخر سریال Stranger Things هستند و مدتی پیش ساخت سریال انیمیشنی بر اساس این سریال تایید شد، اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.

دیدگاهتان را بنویسید