طراحی شیائومی 14 پرو نهایی شد. باورنکردنی تر از می 11 اولترا


گوشی های هوشمند سری 13 شیائومی در دسامبر سال گذشته در چین عرضه شدند و بعداً در اواخر فوریه امسال در بازارهای جهانی عرضه شدند. هفته گذشته این شرکت چینی قدرتمندترین پرچمدار خود در این سری را با نام Xiaomi 13 Ultra معرفی کرد. در مجموع، سری 13 شیائومی تازه از فر بیرون آمده و داغ است! با این حال، یکی از مدیران شیائومی قبلاً در مورد سبک طراحی یکی از گوشی های نسل بعدی صحبت کرده است.

طبق گزارش IHome، یک کاربر اینترنتی از وی ژو، مدیر طراحی بخش طراحی صنعتی شیائومی پرسید که آیا شیائومی 14 پرو طراحی مشابه Mi 11 Ultra (Mi 11 Ultra) خواهد داشت یا خیر. در پاسخ به این سوال، مدیر اجرایی شیائومی فاش کرد که طراحی شیائومی 14 پرو در حال حاضر «شگفت‌انگیزتر» از آنچه در می 11 اولترا دیده‌ایم است.

شیائومی Mi 11 Ultra طراحی منحصر به فردی داشت و از صفحه نمایش ثانویه در پشت بدنه خود برای نمایش اعلان ها، وضعیت آب و هوا، کنترل پخش موسیقی و موارد دیگر استفاده می کرد. بد نیست بدانید، بعداً مشخص شد که این نمایشگر در واقع همان نمایشگر مورد استفاده در دستبند هوشمند Mi Band 5 است.

شیائومی می 11 اولترا
شیائومی می 11 اولترا

این دستگاه دومین گوشی هوشمند اولترا شیائومی پس از می 10 اولترا بود و اولین تلاش این شرکت برای تولید یک گوشی دوربین محور بود. همچنین، درست مانند نسل فعلی شیائومی 12 پرو، دارای پنل پشتی سرامیکی بود.

تا کنون جزئیات دیگری در مورد شیائومی 14 پرو منتشر نشده است و در واقع این اولین بار است که در مورد این گوشی هوشمند نسل بعدی صحبت می شود. این هم از یکی از مدیران ارشد شیائومی. با این حال، این گوشی احتمالاً با پردازنده‌های نسل بعدی Qualcomm Snapdragon 8 و سیستم دوربین بهبود یافته عرضه می‌شود و می‌توان انتظار داشت که در سه ماهه آخر سال 2023 در کنار شیائومی 14 معمولی در چین عرضه شود.

  نسخه جدید مرورگر مایکروسافت اج منتشر شد


دیدگاهتان را بنویسید