عملکرد دوربین سری آنر مجیک 3 و 4 بهبود یافته است


در حالی که جدیدترین گوشی هوشمند Honor، Magic 5 Pro، دارای سخت افزار دوربین پیشرفته ای است، مدل های قدیمی این سری نیز در این بخش وضعیت چندان بدی ندارند. پرچمداران قبلی آنر تجربه عکاسی مناسبی را برای کاربران به ارمغان آورده اند و امروز این شرکت با به روز رسانی جدید عملکرد دوربین را در این گوشی ها بهبود بخشیده است. به گفته آنر، گوشی‌های سری Magic 3 و 4 قرار است بهبودهای قابل توجهی در دوربین از جمله بهبود عملکرد شاتر، تصویربرداری و سرعت آماده به کار دریافت کنند. با دیجی رو همراه باشید تا بتوانیم جزئیات بیشتری را در این مورد با هم بررسی کنیم.

عملکرد دوربین گوشی های آنر مجیک سری 3 و 4 در حال بهتر شدن است

Honor به تازگی چند آپدیت هیجان انگیز را برای گوشی های مجیک 3 و 4 اعلام کرده است و آخرین آپدیت این گوشی ها که نسخه 7.0.0.129 برای مجیک 3 و 7.0.0.151 برای مجیک 4 است اکنون در چین عرضه شده است. با این ارتقا، کاربران می‌توانند پاسخ شاتر دوربین سریع‌تر (۷۰ درصد سریع‌تر) و ۷۲ درصد افزایش سرعت تصویر را مشاهده کنند که تجربه عکاسی در این گوشی‌ها را بسیار بهتر می‌کند.

دوربین بهبود یافته در Honor Magic 3 و 4

برای کسانی که ممکن است آگاه نباشند، باید اشاره کنیم که سرعت شاتر به مدت زمانی که برای گرفتن عکس از یک صحنه پویا نیاز است، اطلاق می شود. از سوی دیگر، سرعت شاتر به مدت زمانی اطلاق می‌شود که دوربین برای آماده کردن کادر و نمایش یک تصویر کوچک در گوشه پایین سمت چپ پس از کلیک بر روی دکمه شاتر هنگام عکاسی از یک صحنه پویا، طول می‌کشد.

  هنری کاویل، جیک جیلنهال و ایزا گونزالس در فیلم اکشن جدید گای ریچی بازی کرده اند.

علاوه بر این، داده‌های Honor Labs نشان می‌دهد که سری Magic 3 اکنون ۲۵ درصد سرعت راه‌اندازی سریع‌تری دارد، هنگام باز کردن دوربین در WeChat ۱۶.۵۱ درصد سریع‌تر است و هنگام تغییر حالت‌ها در عکس‌برداری ۲۴.۰۸ درصد سریع‌تر است. با آپدیت جدید، هر دو سری Magic 3 و 4 دارای نرخ فریم بالاتری هستند که در نتیجه فیلمبرداری روان تری انجام می شود.

Honor می‌گوید که حتی با اجرای چندین برنامه در پس‌زمینه، ویدیوهای ضبط‌شده به آرامی روی گوشی‌ها پخش می‌شوند. علاوه بر این، قابلیت های عکاسی در شب سری مجیک 4 نیز بهبود یافته است و گوشی های این سری هم اکنون می توانند رنگ های بهتری را در شب ثبت کنند و افکت ها را به شکل بهتری اعمال کنند. علاوه بر این، جلوه‌های ویدیویی در حالت شب بهینه‌سازی می‌شوند تا نور طبیعی و رنگ‌های تیره بیشتری را ثبت کنند.


دیدگاهتان را بنویسید