کریس سندرز در حال مذاکره نهایی برای بازی در نقش استیچ در فیلم لایو اکشن Lilo & Stitch است

کریس سندرز در حال مذاکره نهایی برای ایفای مجدد نقش استیچ در لایو اکشن دیزنی لیلو و استیچ است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که صداپیشه احتمالی شخصیت استیچ در لایو اکشن کمپانی دیزنی (Lilo & Stitch) (لیلو و استیچ) و تعدادی از بازیگران معرفی شده قبلی انتخاب شده اند. همانطور که هالیوود ریپورتر گزارش داد، کریس سندرزصداپیشه اصلی شخصیت استیچ و کارگردان انیمیشن لیلو و استیچ در حال مذاکره نهایی برای ایفای نقش این موجود آبی بیگانه است.

به گزارش هالیوود ریپورتر، زک گالیفیناکیس که در ماه فوریه به لیلو و استیچ پیوست، در نقش جامبا، دانشمندی که استیچ را ایجاد کرد، ظاهر می شود. همچنین مشخص شد که بیلی مگنوسن نقش پلیکلی، موجود بیگانه یک چشم را در بازسازی لیلو و استیچ بازی می کند. تیا کریرصداپیشه اصلی نانی در نقش شخصیت جدیدی به نام خانم ککوآ بازی می کند. در حالی که امی هیلصداپیشه اصلی خانم هاساگوا نقش شخصیت جدیدی به نام توتو را بازی می کند.

در خلاصه داستان انیمیشن اصلی لیلو و استیچ می خوانیم: «لیلو دختری تنها از هاوایی است که سگ کوچک زشتی را به خانه می آورد و نام او را استیچ می گذارد. اگر استیچ یک آزمایش ژنتیکی نبود که به طور تصادفی پس از فرار از یک سیاره بیگانه روی زمین فرود آمد، او یک حیوان خانگی عالی می ساخت. لیلو با عشق، ایمان و اعتقاد تزلزل ناپذیر خود به اوهانا، مفهوم خانواده هاوایی، هنر مراقبت از دیگران را به صحنه می آورد.

  اعلام تاریخ انتشار کمپین Co-op Halo Infinite و حالت Forge

لیلو و استیچ به عنوان چهل و دومین انیمیشن دیزنی در سال 2002 منتشر شد. دیوی چیسکریس سندرز، تیا کریر، دیوید اوگدن استایرز، کوین مک دونالد، وینگ ریمز، کوین مایکل ریچاردسون و جیسون اسکات لی آنها از جمله صداپیشه هایی هستند که در این انیمیشن حضور داشتند. این انیمیشن با فروش 270 میلیون دلاری در گیشه موفق بود و در رشته بهترین انیمیشن نامزد اسکار شد.

دیدگاهتان را بنویسید