Dead Island 2، پیش خرید جایزه در تابستان امسال منتشر شد

بسته‌های شخصیتی Dead Island 2 تابستان امسال برای دارندگان نسخه‌های Gold، Deluxe و HELL-A منتشر خواهند شد.

با اعلام رسمی در حساب توییتر بازی Dead Island 2، استودیو Dumbaster قصد دارد بسته های شخصیتی را در تابستان 2023 برای کسانی که نسخه های ویژه بازی از جمله Gold، Deluxe و HELL-A را خریداری کرده اند، منتشر کند. این دو بسته شخصیتی برای Amy و Jacob هستند که قبلا به خریداران نسخه‌های Gold، Deluxe و HELL-A بازی قول داده شده بود.

بازی Dead Island 2 به تازگی برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و رایانه های شخصی منتشر شد. روند خلق این اثر بسیار طولانی بود. بنابراین در ابتدای سال این بازی در سال 2014 معرفی شد و در آن زمان در استودیو Yager توسعه یافت.

با این حال، این ناموفق بود و Deep Silver سپس اعلام کرد که توسعه دهنده LittleBigPlanet 3 مستقر در بریتانیا، Sumo Digital Studios، فرآیند توسعه را بر عهده گرفته است. بالاخره چند سال پیش این پروژه به استودیو Dumbaster سپرده شد و خوشبختانه این استودیو توانست Dead Island 2 را تولید و منتشر کند.

لازم به ذکر است که دارندگان کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نمی توانند حالت بازی Co-op را میزبانی کنند و این مشکل در آینده حل خواهد شد. با این حال، دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن 4 پرو، ایکس‌باکس وان ایکس و کنسول‌های نسل نهم می‌توانند بدون هیچ مشکلی میزبان حالت Co-op بازی Dead Island 2 باشند.

  دوربین شیائومی 13 پرو در تست DxOMark گلکسی اس 23 اولترا و آیفون 14 پرو را شکست داد

دیدگاهتان را بنویسید