Forza Motorsport در مراحل پایانی توسعه است

با توجه به آخرین آپدیت منتشر شده توسط سازندگان بازی Forza Motorsport، به نظر می رسد سازندگان این اثر تمام تلاش خود را کرده اند تا بازی مورد بحث را در اواخر سال جاری عرضه کنند.

وقتی صحبت از بازی های اول شخص مورد انتظار کنسول ایکس باکس می شود، بدون شک توجه بسیاری از افراد به دو بازی Redfall و Starfield معطوف خواهد شد. زمان زیادی تا انتشار بازی Redfall و افکت مورد نظر باقی نمانده است در 2 می (12 مه) وارد خواهد شد. از سوی دیگر، بازی Starfield در تاریخ 6 سپتامبر سال جاری (15 شهریور) در دسترس خواهد بود.

در ادامه باید گفت که یک نام دیگر در فهرست آثار مورد انتظار دیده می شود. بازی Forza Motorsport که شرکت مایکروسافت حدود سه سال پیش در یک نمایش رسمی آن را به همه ارائه کرد. این بازی در حال حاضر تاریخ انتشار خاصی ندارد. با این حال، بر اساس آخرین اخبار دنیای بازی، به نظر می رسد روند توسعه و طراحی این اثر در پشت صحنه به خوبی پیش می رود و میزان پیشرفت نیز خوب است.

ماشین آبی در بازی Forza Motorsport

طبق آخرین به روز رسانی توسعه دهندگان در وب سایت رسمی Forza Motorsport، Turn 10 اعلام کرده است که استودیو در حال پرداخت و آماده سازی Forza Motorsport برای عرضه در اواخر سال جاری است. سال گذشته مایکروسافت اعلام کرد که این بازی در بهار سال جاری عرضه خواهد شد. گزارش ها حاکی از آن است که تاریخ انتشار این اثر به نیمه دوم سال جاری به عقب کشیده شده است. در نهایت باید تا زمان اعلام رسمی تاریخ انتشار جهانی این اثر توسط سازندگان آن منتظر بمانیم.

  تبلت اندرویدی ارزان قیمت «Moto Tab G62» معرفی شد.

Forza Motorsport هم‌اکنون برای کنسول‌های Xbox Series X Xbox Series S در دسترس است و PC در حال توسعه است.

نظر شما چیه عزیزم دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید