احتمال انتشار بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon در آگوست 2023.

تام هندرسون از Insider-Gaming ادعا می کند که Armored Core 6: Fires of Rubicon از FromSoftware در ماه آگوست عرضه خواهد شد.

اگرچه جزئیات زیادی درباره Armored Core 6: Fires of Rubicon از زمان معرفی آن در Game Awards 2022 منتشر نشده است، اما بدون شک یکی از برجسته‌های امسال است. پس از افشای کاور آرت و رده سنی بازی در کره جنوبی، یکی از افشاگران به انتشار تریلر جدیدی از بازی در تاریخ 8 می (28 آوریل) اشاره کرد. اکنون تام هندرسون وی به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که این بازی در تاریخ 3 سپتامبر (25 مرداد) منتشر خواهد شد.

جالب اینجاست که منابع به eXtas1s از Exputer Media گفته اند که Armored Core 6: Fires of Rubicon قرار است بین سپتامبر و اکتبر منتشر شود. این افشاگر سابقه خوبی در لو رفتن دارد و نسخه Baten Kaitos 1 و 2 HD Remaster را به درستی فاش کرده است. تام هندرسون به نقل از منابع آگاه ادعا می کند که به زودی اطلاعیه ای در مورد این بازی اعلام خواهد شد. اگرچه او کاملاً در مورد آن مطمئن نیست.

همانطور که برخی افراد حدس می زنند، این احتمال وجود دارد که Armored Core 6: Fires of Rubicon در رویداد Summer Game Fest که در تاریخ 8 ژوئن برگزار می شود، نمایش داده شود. این بازی برای پلتفرم های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه های شخصی در دست بررسی است. برخلاف بسیاری از پیشرفت‌های اخیر FromSoftware، این بازی یک بازی ویدیویی Solarborn نیست.

  تایید فیلم قاتلان ماه گل مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم کن

دیدگاهتان را بنویسید