اضافه شدن چهار بازیگر جدید به فصل دوم سریال خانواده اژدها

شبکه HBO از اضافه شدن چهار بازیگر دیگر به فصل دوم سریال House of the Dragon خبر داد.

از ماه گذشته تصویربرداری و تولید فصل دوم سریال خانه اژدها به صورت رسمی و حداکثر اکنون آغاز شده است اخبار سینما و تلویزیونبازیگران بیشتری به گروه بازیگران فصل دوم پیش درآمد سریال Game of Thrones اضافه شدند. سایمون راسل بیلی بازیگر فیلم کینگ لیر، فردی فاکس بازیگر فیلم Slow Horses، گیل رنکین بازیگر سریال Perry Mason و ابوبکر سلیم بازیگر سریال Raised by Wolves چهار بازیگر جدید هستند که به جمع بازیگران پیوسته اند. فصل دوم سری دوم خانواده دراگون اضافه شد.

سایمون راسل بیلی، فردی فاکس، گیل رنکین و ابوبکر سلیم

راسل بیلی در نقش سر سایمون استرانگ، فاکس نقش گواین هایتاور، رنکین در نقش آلیس ریورز و سلیم نقش آلین هال را در فصل دوم سریال House of the Dragon بازی خواهند کرد. مت اسمیت، اما دارسی، اولیویا کوک، ریس ایفانس، استیو توسن، سونویا میزونو، ایو بست، فابیان فرانکل، ایوان میچل و تام گلین کارنی نیز از جمله بازیگرانی هستند که بازگشت آنها برای فصل دوم House of Dragons تایید شده است.

مدتی پیش مشخص شد که فصل دوم سریال House of the Dragon برخلاف برنامه اولیه در 8 قسمت تولید می شود و گفته می شود برخی از محتوای در نظر گرفته شده برای فصل دوم از جمله نبرد بسیار بزرگ، به فصل سوم سریال House of the Dragon منتقل شد و احتمالا این سریال به زودی برای فصل سوم تمدید خواهد شد. همچنین فرصتی برای فیلمبرداری فصل چهارم سریال House of the Dragon فراهم شده است.

انتظار می رود فصل دوم خانواده اژدها در تابستان 2024 از شبکه HBO پخش شود. به عنوان فصل اول رایان کندالمسئول ساخت سریال House of the Dragon با همکاری جورج آر آر مارتینوستروس خالق جهان در حال کار بر روی این سریال است.

  نقش بندیکت کامبربچ در سریال جدید نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید