اعلام تاریخ پخش فصل سوم سریال Witcher با انتشار اولین تریلر

نتفلیکس با انتشار تیزر تریلر تاریخ انتشار فصل سوم سریال The Witcher را تایید و اعلام کرد. فصل سوم این سریال در دو قسمت پخش می شود.

دیروز اولین پوستر رسمی فصل سوم سریال The Witcher بود طبق جدیدترین ها هم اکنون منتشر شده است اخبار سینما و تلویزیون، زمان بازگشت این سریال محبوب تعیین شده است. نتفلیکس امروز اولین تیزر تریلر فصل سوم سریال Witcher را منتشر کرد که طی آن Geralt سعی می کند با کمک Yennefer به Ciri کمک کند و سپس شاهد نمایش Wild Hunt در جستجوی Ciri هستیم. می توانید ادامه دهید اولین تیزر تریلر فصل سوم سریال The Witcher در یوتیوب نتفلیکس تماشا کنید و سپس پوستر جدید فصل سوم این سریال را ببینید:

گرالت، سیری و ینفر در پوستر جدید فصل سوم سریال The Witcher

نتفلیکس همچنین اعلام کرد که فصل سوم سریال The Witcher در دو قسمت از این شبکه پخش می شود که قسمت اول فصل سوم سریال The Witcher که شامل 5 قسمت اول خواهد بود در خرداد ماه از این سرویس پخش پخش خواهد شد. 29 ( 8 جولای) پس از آن قسمت دوم فصل سوم این سریال فانتزی که شامل سه قسمت آخر این فصل می باشد در تاریخ 27 جولای از نتفلیکس پخش خواهد شد.

هنری کویل مثل گرالت، فریا آلن مانند سیری، آنیا چالوترا مانند ینفر، کیم کیست؟ در نقش وزیر، جوی بیتی، میانا بورینگ، تام کانتون، جرمی کرافورد، ایمون فارون، ماهش جادو، ترنس مینارد، لارس میکلسن، میمی ام کائیسا، رویس پیرسون، ویلسون امبومیو، آنا شاچر، ترزا ویلسون رید، کاسی کلر، مسیا سیمسون، گراهام بارت ادواردز، سیمون کالوو، لیز کار، اد توس، رابی امل، به گفته جان، هیو اسکینر و کریستال آلوین، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال The Witcher شرکت کردند و به ایفای نقش پرداختند.

  رفع مشکل بلاک لایک اینستاگرام

او مانند دو فصل اول، مسئولیت ساخت فصل سوم سریال Witcher را بر عهده دارد لورن اشمیت هیسریش فصل سوم این سریال نیز مانند دو فصل گذشته در 8 قسمت تولید شد. فصل سوم سریال The Witcher قرار است تابستان امسال از نتفلیکس پخش شود. همچنین هنری کویل بازیگر نقش گرالت پس از پخش فصل سوم سریال The Witcher سریال را ترک می کند و لیام همسورث جایگزین او می شود. سریال Witcher برای فصل چهارم تمدید شد.

دیدگاهتان را بنویسید