اکتیویژن بازی رومیزی Call of Duty: The Board Game را معرفی کرده است

اکتیویژن با همکاری دیگر توسعه دهندگان قصد دارد یک بازی رومیزی و رومیزی از سری Call of Duty منتشر کند.

اخیرا، اکتیویژن، ناشر سری Call of Duty، با همکاری دیگر توسعه دهندگان از جمله Arcane Wonders و Evolution اعلام کرده است که یک بازی رومیزی Call of Duty را منتشر خواهد کرد. علاوه بر این، این ناشر با پخش یک تریلر و اعلام اینکه در سال 2024 وارد فروشگاه ها خواهد شد، بازی Call of Duty: The Board Game را فاش کرد. همچنین در پاییز کمپین Kickstarter را برای پذیرش پیش سفارش این بازی راه اندازی خواهد کرد.

بازی Call of Duty: The Board Game به عنوان یک بازی استراتژی استراتژی طراحی شده است. بازیکنان نقش سربازان حرفه ای این سری را بر عهده خواهند گرفت و می توانند روی نقشه هایی که قبلا در تمامی نسخه های سری Call of Duty ظاهر شده اند، با یکدیگر مبارزه کنند. این بازی دارای فیگورهایی در قالب مینیاتوری از شخصیت های نمادین کالاف دیوتی و سلاح های آن ها خواهد بود. به گفته اکتیویژن، ارزش تکرار این بازی به دلیل تنوع سناریوها و حالت های مختلف تعریف شده برای گیم پلی آن حفظ شده است.

در ادامه مطلب برایان پوپطراح بازی در مصاحبه ای با وب سایت Polygon توضیح داد که گیم پلی بازی Call of Duty: The Board Game به بازیکنان این امکان را می دهد که مخفیانه استراتژی خود را برنامه ریزی کرده و در نهایت آن را به طور همزمان روی نقشه پیاده سازی کنند. همچنین کارت های این بازی دارای خطوط رنگی برای به تصویر کشیدن خط دید دشمن و تاکید بر نیاز به استراتژی مناسب خواهند بود.

  در تریلر جدید Crime Boss: Rockay City، مبارزات و گیم پلی بیشتری را به نمایش بگذارید

دانلود ویدیو آپارات

طبق گفته اکتیویژن، این بازی رومیزی با قیمت 50 دلار در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. سازندگان بازی Call of Duty: The Board Game قصد دارند پس از انتشار بازی، محتوای جدیدی از جمله شخصیت ها، سلاح ها، نقشه ها، حالت های زامبی مانند و کمپین های دو نفره را منتشر کنند.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آنها را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید