رشد قابل توجهی در تعداد کارمندان استودیو Insomniac Games

صفحه لینکدین Insomniac Games نشان می دهد که در حال حاضر بیش از 520 کارمند در این استودیو کار می کنند.

تا همین اواخر، تعداد کارمندان استودیو Insomniac Games چندان زیاد نبود. اما موفقیت سری بازی های مرد عنکبوتی مارول باعث شد این سازنده به چنین جایگاهی برسد. اینسومنیاک گیمز تا سال 2021 به بیش از 400 کارمند رسیده است و اکنون در جدیدترین اخبار بازی متوجه شدیم که این تعداد ظاهراً دوباره افزایش یافته است.

همانطور که توسط یکی از کاربران Reddit گزارش شده است، در صفحه لینکدین Insomniac Games به فعالیت 522 کارمند در آن استودیو اشاره شده است که نسبت به گذشته افزایش قابل توجهی را نشان می دهد. در حالی که ممکن است تغییراتی در تعداد کارمندان استودیو ایجاد شده باشد، اما این آمار به وضوح رشد قابل توجه Insomniac را نشان می دهد. البته با توجه به تعداد پروژه های بزرگی که اینسومنیاک در حال توسعه هستند، افزایش تعداد کارمندان این شرکت تعجب آور نیست.

Marvel’s Spider-Man 2 برای اکران در پاییز 2023 برنامه ریزی شده است. تونی تادبازیگر Venom اخیرا اعلام کرده است که Spider-Man 2 سپتامبر امسال اکران خواهد شد. در همین حال، Marvel’s Wolverine نیز در حال توسعه است و شایعه شده است که در پاییز 2024 منتشر خواهد شد. چندین آگهی شغلی نیز نشان می دهد که Insomniac Games در حال کار بر روی یک بازی چند نفره معرفی نشده است.

  تجربه نهایی زومجی با گیم پلی نسخه ی نمایشی بازی Forspoken

دیدگاهتان را بنویسید