فلش در تریلر جدید فیلم The Flash با بتمن مایکل کیتون همکاری می کند

در جریان Cinemacon، برادران وارنر دومین تریلر رسمی فیلم The Flash را منتشر کرد که حاوی تصاویر زیادی از اتفاقات این فیلم است.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدید فیلم فلش منتشر شد. برادران وارنر در حاشیه پنل سینماکان خود. دومین تریلر رسمی فیلم فلش را منتشر کرد که در آن شاهد ترکیب سوپرگرل، بتمن و تیم فلش برای شکست دادن ژنرال زاد هستیم که مبارزه آسانی نخواهد بود. در زیر می توانید دو نسخه مختلف از فلاش را مشاهده کنید که هر کدام در واقع از دنیای متفاوتی هستند و فلاش دوم دارای نور آبی است. در ادامه می‌توانید تریلر دوم The Flash را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین تایید شد که وقایع فیلم The Flash 30 سال پس از وقایع Batman Returns رخ خواهد داد. علاوه بر تریلر، برادران وارنر. همچنین یک پوستر جدید The Flash منتشر کرد که در آن ما فلش را در کنار نسخه مایکل کیتون از Batman و Supergirl می‌بینیم، و شما می‌توانید آن پوستر را در زیر مشاهده کنید:

فلش، بتمن و سوپرگرل در پوستر جدید فیلم فلش

ازرا میلر، مایکل کیتون، بن افلک، ساشا کال، صندلی کلمون، ماریبل وردو، ران لیوینگستون، ایان لو، سر مونیکا جکسون و رودی مانکوسواز جمله بازیگرانی هستند که حضورشان در فیلم فلش قطعی و اعلام شده است. اندی موچیاتی که قبلا فیلم It and It: Chapter 2 را کارگردانی کرده بود، فیلم The Flash را بر اساس فیلمنامه ای کارگردانی می کند کریستینا هادسوننویسنده Bumblebee جواب داد

فیلم فلش در تاریخ 16 ژوئن اکران خواهد شد.

  مخالفت انجمن تجارت الکترونیک تهران با اینترنت طبقاتی

دیدگاهتان را بنویسید