نمایش تفاوت بین کلاس‌های مختلف و شخصی‌سازی در تریلر گیم‌پلی جدید Diablo 4

ساعاتی پیش، بلیزارد اینترتینمنت ویدیوی جدید Diablo 4 را به اشتراک گذاشت که بر روی نشان دادن تفاوت بین کلاس ها و نوع سفارشی سازی های موجود در این اثر تمرکز دارد.

آخرین قسمت از سری بازی دیابلو، این سری را از بسیاری جهات به ریشه های خود باز خواهد گرداند. سفارشی سازی بازی دیابلو 4 و ساختار و توسعه شخصیت‌ها (از سلاح‌ها تا ارتقاء) را در مقیاس بزرگ‌تر به کاربران ارائه می‌دهد. برخی از این موارد توسط کاربران هنگام آزمایش نسخه بتای Diablo 4 مشاهده شده است.

با این حال به نظر می رسد که در نسخه اصلی این بازی بیشتر شاهد باشیم. در اخبار اخیر بازی، بلیزارد اینترتینمنت به تازگی ویدیوی جدیدی با عنوان Your Class Your Way از Diablo 4 منتشر کرده است. ویدیوی مورد بحث توضیح کامل تری از پنج کلاس مختلف بازی، سیستم خلق شخصیت و تابلوهای پاراگون آخر بازی ارائه می دهد. طرفداران این سری بازی ها در ادامه می توانید این ویدیو را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

در جدیدترین ساخته بلیزارد اینترتینمنت، آیتم هایی وجود دارد که کاربران می توانند با یافتن آیتم های متفاوت و قوی تری در طول زمان، قدرت شخصیت خود را افزایش دهند. به عنوان نمونه می توان به دو آیتم افسانه ای و منحصر به فرد اشاره کرد. عنصر اول جلوه های قدرتمندی را به همراه خواهد داشت. در مورد آیتم های منحصر به فرد، آنها همیشه همان اثر را خواهند داشت، با این تفاوت که آنها قدرتمندتر هستند. همچنین، باید گفت که کاردستی بخش بزرگی از پیشرفت این کار از ابتدا تا انتها خواهد بود.

  4 تحلیلگر معروف تغییرات بزرگی را در آیفون 15 پیش بینی می کنند

بازی Diablo 4 6 ژوئن (16 ژوئن) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس | این بازی برای Xbox Series S، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

نظر شما چیست عزیز نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید