نمایش گرافیک 4K RTX بازی The Lord of the Rings: Gollum در تریلر گیم پلی جدید

تریلر جدید گیم پلی بازی The Lord of the Rings: Gollum نگاهی به گرافیک چشم نواز بازی با پشتیبانی از ویژگی انویدیا دارای RTX و DLSS 3 در رایانه شخصی است.

تجربه بازی Lord of the Rings گالوم به عنوان یک شخصیت، در چند سال گذشته برای بسیاری از مخاطبان چیز جدیدی بوده است. حالا بعد از مدت ها انتظار، استودیو سرانجام Daedalic بازی اکشن، ماجراجویی و مخفی کاری The Lord of the Rings: Gollum را منتشر کرد. نزدیک شدن بنابراین، قبل از رسیدن به این ضرب الاجل، انویدیا نیز از این فرصت استفاده کرد و با به نمایش گذاشتن گرافیک گیم پلی بازی، برخی از ویژگی های خود را بر روی پلتفرم PC به رخ کشید.

بازی The Lord of the Rings: Gollum بر روی کامپیوتر از فناوری های Nvidia DLSS 3 و RTX پشتیبانی می کند و به همین دلیل انویدیا در این تریلر جنبه های مختلفی از گرافیک بازی را به نمایش گذاشته است. نمایش محیط بازی با وضوح 4K و حالت ردیابی پرتوی فعال به معنای بهبود قابل توجهی در رندر سایه ها، بازتاب ها و پرتوهای نور است.

دانلود از آپارات

بازی Lord of the Rings: Gollum به تازگی مراحل ساخت خود را به پایان رسانده و Gold نام دارد. این بازی در تاریخ 25 می (4 ژوئن) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس، PS4 و ایکس باکس وان برنامه ریزی شده است. نسخه نینتندو سوییچ بازی نیز در حال توسعه است، اما هنوز تاریخ انتشار خاصی مشخص نشده است.

  رویداد بزرگ بازی دانشگاه صنعتی شریف اردیبهشت 1402 برگزار می شود

دیدگاهتان را بنویسید