پایان سری فیلم های اکولایزر با قسمت سوم

سونی پیکچرز با انتشار پوستر جدیدی از The Equalizer 3 از انتشار اولین تریلر این فیلم اکشن انتقامی تا پایان امروز خبر داد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که Sony Pictures اولین پوستر بازی The Equalizer 3 را با طرفداران خود به اشتراک گذاشته و از انتشار اولین تریلر آن تا پایان امروز خبر داده است. در توضیحات توییت سونی پیکچرز گفته می شود این فیلم آخرین حضور است دنزل واشنگتن او نقش رابرت مک کال را بازی خواهد کرد. جالب اینجاست که دنزل واشنگتن در هیچ فیلم بعدی به جز سریال Equalizer حضور نداشت.

اولین پوستر فیلم The Equalizer 3 با بازی دنزل واشنگتن

در The Equalizer 3، رابرت مک کال سعی می کند با کارهای وحشتناکی که در گذشته انجام داده کنار بیاید و آرامش عجیبی در خدمت به عدالت از جانب مظلومان پیدا کند. به طور شگفت انگیزی از خانه اش در جنوب ایتالیا، او متوجه می شود که دوستانش توسط اراذل محلی کنترل می شوند. با تشدید اوضاع، رابرت مک کال دقیقاً می داند که باید چه کاری انجام دهد: برای محافظت از دوستانش، اوباش را به عهده بگیرد.

دنزل واشنگتن در The Equalizer 3 دوباره با داکوتا فانینگ با هم بازی خواهند کرد که سابقه همکاری در فیلم Man of Fire را دارند. دیوید دنمن، گایا اسکودلارو، سونیا بن عمار، ریمو جیروناآآندره آ دودرو و یوجین ماستراندرا بازیگران دیگری نیز در فیلم اکولایزر 3 ایفای نقش می کنند. قسمت سوم فیلم اکولایزر انتقام اکولایزر قرار است 10 سپتامبر اکران شود.

  بانی نو پورتالی برای گیمرهای ایرانی انواع کامپیوترهای گیمینگ و لپ تاپ می باشد

دیدگاهتان را بنویسید