EA از کاربران می خواهد که داستان Star Wars Jedi: Survivor را فاش نکنند

مقامات الکترونیک آرتز از کاربران دسترسی زودهنگام Star Wars Jedi: Survivor خواسته اند که اسپویل داستان را به اشتراک نگذارند.

با توجه به زمان کوتاه تا انتشار رسمی جدیدترین ساخته استودیوی بازی سازی Respawn، برخی از کاربران در شبکه های اجتماعی مختلف گزارش دادند که دست به دست شدن نسخه فیزیکی بازی Star Wars Jedi: Survivor شده اند. نتیجه این امر افشای زودهنگام برخی اطلاعات از این اثر است و اسپویلرهای بازی مورد بحث به اشتراک گذاشته شده است. حال طی آخرین اخبار دنیای بازی، اکانت رسمی توییتر EA Star Wars به ​​این موضوع واکنش نشان داده و گفته است:

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که همه این هفته از Star Wars Jedi: Survivor لذت ببرند! لطفا مراقب دیگران باشید و از ارسال یا به اشتراک گذاری اسپویل خودداری کنید. و به یاد داشته باشید، BD [ربات همراه پروتوگانیست بازی] تماشا کردن.”

از طرفی هم همینطور پیتر استوارت یکی از نویسندگان این بازی درخواست خود را با همه در میان گذاشت و گفت: «بچه ها لطفاً بازی را قطع نکنید. همه ما بسیار سخت کار کرده ایم تا چیزی بسازیم که امیدواریم همه شما را شگفت زده و خوشحال کند. من می دانم که بسیاری از مردم از دیدن اسپویل قبل از شروع بازی ناراحت هستند و تماشای آن برای ما واقعاً خسته کننده است.

بازی Star Wars Jedi: Survivor قرار است در تاریخ ۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت) بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی عرضه شود. پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series S پیشنهاد می شود در نهایت باید گفت که چندی پیش کارگردان این اثر ابراز امیدواری کرد که بتواند سه گانه ای از این سری بازی ها را بسازد.

  کاوش شهر مخفی نئومونا در تریلر گسترش Lightfall بازی Destiny 2

نظرت چیه عزیزم از این بازی چه انتظاری داری؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید