ارتقای قابل توجه کارت گرافیک RTX 3070 با حافظه 16 گیگابایتی

اصلاح حافظه کارت گرافیک GeForce RTX 3070 با دو برابر شدن ظرفیت VRAM این کارت، بهبود قابل توجهی را در عملکرد آن به خصوص در برخی بازی های جدید نشان می دهد.

مود حافظه کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 3070 حافظه گرافیکی خود را دو برابر کرده و به 16 گیگابایت می رساند. اگرچه این مد پیچیده تر از موارد قبلی است، زیرا شامل لحیم کاری PCB می شود، اما با نرخ فریم متوسط ​​و شاخص 0.1٪ بهبود عملکرد قابل توجهی دارد. در زیر بازی های ویدیویی را مشاهده می کنید.

با توجه به اینکه کارت گرافیک RTX 3070 Ti 16 گیگابایتی مود کارت گرافیک که توسط خود انویدیا طراحی شد و در نهایت به دلایلی لغو شد GeForce RTX 3070 با 16 گیگابایت VRAM ایده بدی نیست. با توجه به اینکه امروزه برخی از بازی ها از بیش از 8 گیگابایت حافظه گرافیکی استفاده می کنند، برخی از مدل های سری RTX 30 با چالشی برای رساندن نرخ فریم تصاویر به مقادیر مورد نظر روبرو هستند. این مود نقشه بازسازی Resident Evil 4 است در تنظیمات گرافیکی بسیار بالا به عنوان معیاری برای نشان دادن اثر 8 گیگابایت حافظه بیشتر استفاده شد.

نرخ فریم بهبود یافته بازی Resident Evil 4 با مود کارت گرافیک RTX 3070

همانطور که گفته شد، این ماد کمی پیچیده تر از حالت قبلی است که قبلا در برخی از نقشه ها انجام شده بود. از آنجایی که برای پشتیبانی از آی سی های حافظه با ظرفیت بیشتر، اتصال چندین مقاومت ضروری است و همچنین برای رفع مشکل سوسو زدن، کارت گرافیک اصلاح شده باید در کنترل پنل انویدیا روی حالت عملکرد بالا قرار گیرد.

  زمان بندی اولین تریلر انیمیشن ماریو با صدای کریس پرت

به طور کلی، به نظر می‌رسد که کارت‌های گرافیک Nvidia برای بهره‌گیری از حداکثر توان پردازنده گرافیکی خود به ظرفیت حافظه بالاتری نیاز دارند و مواردی مانند این گواه این امر است.

دیدگاهتان را بنویسید