اعلام تاریخ انتشار بازی The Texas Chain Saw Massacre

Gun Interactive تاریخ انتشار بازی The Texas Chain Saw Massacre را تغییر داد. اثری که از روز اول انتشار وارد سرویس Game Pass می شود.

در دسامبر 2021، Gun Interactive، سازنده بازی Friday the 13th: The Game، The Texas Chain Saw Massacre را معرفی کرد تا تجربه اسلشری جدیدی را برای طرفداران فراهم کند. اکنون در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که این بازی ترسناک چندنفره در تاریخ 18 آگوست برای کاربران ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود. Xbox Series S، PlayStation 5 و PC شامل خواهد شد.

بازی Texas Chain Saw Massacre از روز اول عرضه بر روی GamePass در دسترس خواهد بود و کاربران این سرویس اشتراکی می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی آن را امتحان کنند. Sumo Nottingham Studio به Gun Interactive کمک می کند تا عملکرد عالی بازی را روی کنسول های نسل نهم ارائه دهد. این بازی که بر اساس فیلم تگزاس کشتار با اره برقی ساخته شده است، کنترل یکی از اعضای خانواده Slaughter یا بازماندگان را در اختیار بازیکن قرار می دهد.

بازی Texas Chain Saw Massacre شباهت زیادی به بازی Friday the 13th: The Game دارد که بازماندگان باید با مخفی شدن و جمع آوری ابزار مناسب فرار کنند. از سوی دیگر، اعضای خانواده اسلتر مانند Leatherface اغلب با روش های خشونت آمیز جلوی آنها را می گیرند. این بازی چندین لوکیشن مختلف برای تجربه این استالکرها خواهد داشت و سازندگان در تلاش هستند تا حس و حال فیلم های این مجموعه را القا کنند.

  هیچ بسته الحاقی برای بازی God of War Ragnarok منتشر نشده است

دیدگاهتان را بنویسید