بازگشت آرنولد شوارتزنگر به سینما با بازی در فیلم اکشن هیجان انگیز Breakout

آرنولد شوارتزنگر پس از 4 سال با بازی در فیلم اکشن هیجان انگیز Breakout به سینما بازمی گردد.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم آرنولد شوارتزنگر او در فیلم جدیدی به نام Breakout انتخاب شده است. اسکات دبلیوکارگردان فیلم The Expendables 4 در راس این اکشن هیجانی قرار دارد و آرنولد شوارتزنگر نقش تری رینولدز را بر عهده خواهد گرفت. به گزارش رسانه ددلاین، تولید این فیلم اواخر سال جاری میلادی در اروپای شرقی آغاز می شود.

در خلاصه داستان فیلم Breakout آمده است: «وقتی دنیل به جرم تعقیب غریبه ها در یک کشور خارجی به 25 سال زندان محکوم می شود، تری رینولدز برای نجات پسر خوانده اش از زندان فرار می کند و باید قبل از دستگیری سرپرست هر چه سریعتر کشور را ترک کند. به او. فرار کن’. ریچارد دایدونویسنده The Last Frontier and The Call مشغول نوشتن فیلمنامه این فیلم اکشن هیجان انگیز است.

Anton و The Pier Productions مسئولیت تولید Breakout را بر عهده دارند. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد بازیگران و زمان انتشار جزئیات بیشتر وجود ندارد. این اولین حضور سینمایی آرنولد شوارتزنگر در چهار سال گذشته از آخرین حضورش در فیلم ترمیناتور: سرنوشت تاریک خواهد بود. او همچنین در سریال FUBAR نتفلیکس و فیلم Kung Fury 2 بازی کرد.

  مکان های ممنوعه ای که هرگز نباید مودم وای فای خود را در آنها قرار دهید

دیدگاهتان را بنویسید