بازی Alan Wake 2 وارد فاز نهایی تولید شده است

با تایید مدیرعامل Remedi، Alan Wake 2 وارد آخرین مرحله اصلی تولید خود شد.

Remedy Entertainment در مصاحبه ها و بیانیه های متعددی تایید کرده است که Alan Wake 2 امسال عرضه خواهد شد. در حالی که هنوز چیزی جز تریلر سینمایی که بازی مورد انتظار را فاش می کند ندیده ایم، به نظر می رسد توسعه دهندگان در پشت صحنه پیشرفت خوبی داشته اند.

اخیراً در جلسه ارائه صورت های مالی برای آخرین عملکرد سه ماهه شرکت، Tru Virtala، مدیر عامل Remedi، پیشرفت پروژه های در حال انجام Remedi را توضیح داد. مدیر اجرایی ادامه داد که Alan Wake 2 در حال آماده شدن برای انتشار در سال جاری است و در حال حاضر وارد مراحل نهایی توسعه شده است. در اوایل سال جاری، Remedy اعلام کرد که توسعه Alan Wake 2 به حدی پیشرفت کرده است که می‌توان آن را از ابتدا تا انتها به طور کامل تجربه کرد.

خیابان های برایت فالز در آلن ویک ۲

Virtala توضیح داد: “Alan Wake 2 در حال شکل گیری یک بازی عالی است و برای همه در Remedy هیجان انگیز است.” ما آخرین مرحله اصلی تولید کامل را آغاز کرده ایم تا بازی را برای عرضه در سال جاری آماده کنیم.

مدیر عامل Remedi همچنین خاطرنشان کرد که اگرچه تیم بزرگی در حال توسعه Alan Wake 2 هستند، اما با نزدیک شدن به پایان تولید، Remedi شروع به کاهش تعداد توسعه دهندگان آن بازی و انتقال آنها به پروژه های دیگر استودیویی خواهد کرد. Virtala گفت: “این پروژه دارای یک تیم توسعه کامل است و ما می توانیم به تدریج تعداد اعضای تیم را با پیشرفت آن برای راه اندازی کاهش دهیم.” “این توسعه دهندگان آزاد شده به ساخت پروژه های دیگر ما در حین حرکت به مراحل بعدی تولید کمک خواهند کرد.”

  تصاویر کارت گرافیک ZOTAC GeForce RTX 4090 لو رفته است

Alan Wake 2 برای پلتفرم‌های PC، PlayStation 5، Xbox Series X و Xbox Series S در حال توسعه است.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Alan Wake 2 با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید