تام کروز در تصاویر جدید Mission: Impossible 7 با White Widow آشنا می شود

پارامونت پیکچرز به تازگی تصاویر جدیدی از Mission: Impossible – Fallout، Part One منتشر کرده است که در آن تام کروز از بیوه سفید بازدید می کند.

به گزارش آخرین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از فیلم Mission: Impossible – Fallout Part One منتشر شده است. پارامونت پیکچرز به تازگی تصاویر جدیدی از Mission: Impossible 7 با همکاری Entertainment Weekly منتشر کرده است که در آن شاهد ملاقات ایتن هانت تام کروز با بیوه سفید ونسا کربی هستیم. در خلال این عکس ها عکس های پشت صحنه ماموریت غیرممکن 7 را نیز می بینیم و در ادامه می توانید این عکس ها را مشاهده کنید:

تام کروز در فیلم Mission: Impossible – Fallout، قسمت اول از هیلی آتول دفاع می کند

تام کروز و بیوه سفید در ماموریت غیرممکن - قصاص مرگبار، قسمت اول

تام کروز موتورسیکلت سواری با کریستوفر مک کوری در پشت صحنه ماموریت غیرممکن – فال اوت، قسمت اول

مقاله مرتبط:

  • 6 شیرین کاری تام کروز که می تواند منجر به مرگ او شود

تام کروز، ربکا فرگوسن، هیلی آتول، اسای مورالس، پام کلمنتیف، شی ویگهام، سایمون پگ، هنری سرنی، ونسا کربی، وینگ ریمز، کری الویس، ایندیرا وارما، راب دیلینی، چارلز پارنل، مارک گیتیس، هولت مک‌کالانی، نیک آفرمن، جانت مک‌تیر، هانا وادینگهام و ماریلا گاریگا از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت هفتم و هشتم فیلم «ماموریت غیرممکن» حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. کریستوفر مک کوری، که او پیش از این کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه Mission Impossible: Rogue Nation و Mission Impossible: Fallout را بر عهده داشت و برای کارگردانی و نویسندگی دو قسمتی Mission: Impossible – Dead Reckoning بازگشت.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One برای اکران در 14 جولای برنامه ریزی شده است و پس از آن Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two در 28 ژوئن 2024 اکران خواهد شد.

  اینستاگرام به زودی قابلیت ارسال پست را اضافه خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید