تعیین تعداد صحنه های بعد از پایان Guardians of the Galaxy 3

جیمز گان، کارگردان سری فیلم های نگهبانان کهکشان، اخیراً صحنه های پس از پایان را شماره گذاری کرده است. Guardians of the Galaxy Vol. 3 تایید شده است.

چند لحظه پیش فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 در مقابل جمعی از منتقدان و دیگران با واکنش های مثبت اکران شد و بسیاری بر این باورند که این فیلم نه تنها پایانی مناسب برای شخصیت های Guardians of the Galaxy است، بلکه بهترین فیلم دنیای سینمایی مارول از آن زمان تاکنون است. . Avengers: Endgame را در نظر گرفت. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتعداد صحنه های بعد از پایان Guardians of the Galaxy 3 تنظیم شده است.

جیمز گان کارگردان فیلم Guardians of the Galaxy 3 در اینستاگرام شخصی خود در پاسخ به یکی از طرفداران تایید کرد که فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 دارای دو صحنه پس از پایان است که البته جای تعجب ندارد و به طور کلی فیلم های دنیای سینمایی مارول دو سکانس بعد از پایان دارند، آنها مربوط به پایان هستند، اما او قول داد که بهتر است تا صحنه پایانی را تماشا نکنید از روی صندلی خود بلند نشوید. در حال حاضر مشخص نیست که این صحنه ها در مورد چیست، اما برخی معتقدند که ممکن است یک صحنه به آینده آدام وارلاک در MCU اشاره داشته باشد.

کریس پرت، زویی سالدانا، دیو باتیستا، بردلی کوپر، ون دیزل، کارن گیلان، پام کلمنتیف، ویل پولتر، شان گان، الیزابت دبیکی، سیلوستر استالونه، ماریا باکالووا، چاکودی ایوجی و دانیلا ملکیور، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. مانند دو قسمت اول فیلم Guardians of the Galaxy، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه Guardians of the Galaxy 3 به جیمز گان سپرده شده است.

  گوشی نوستالژیک Astro Slide Five J با صفحه کلید کشویی ارائه شد [CES 2022]

Guardians of the Galaxy Vol 3 برای اکران در تاریخ 5 می برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید