دنزل واشنگتن در اولین تریلر فیلم The Equalizer 3 با اوباش روبرو می شود

همانطور که سونی پیکچرز وعده داده بود اولین تریلر فیلم The Equalizer 3: The Final Chapter را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که Sony Pictures اولین تریلر فیلم The Equalizer 3: The Final Chapter را در جریان CinemaCon 2023 در لاس وگاس منتشر کرد. اولین پوستر این فیلم که آخرین حضور نیز خواهد بود، دیروز منتشر شد دنزل واشنگتن به عنوان رابرت مک کال ذکر شده است. به جز سریال Equalizer، دنزل واشنگتن در هیچ دنباله ای بازی نکرده است.

در The Equalizer 3، رابرت مک کال سعی می کند با کارهای وحشتناکی که در گذشته انجام داده کنار بیاید و آرامش عجیبی در خدمت به عدالت از جانب مظلومان پیدا کند. به طور شگفت انگیزی از خانه اش در جنوب ایتالیا، او متوجه می شود که دوستانش توسط اراذل محلی کنترل می شوند. با تشدید اوضاع، رابرت مک کال دقیقاً می‌داند که باید چه کاری انجام دهد: برای محافظت از دوستانش با اوباش مقابله کند.

The Equalizer یکی دیگر از همکاری های Denzel Washington و داکوتا فانینگ معلوم است که آنها در فیلم “آتش نشان” همبازی بودند. دیوید دنمن، گایا اسکودلارو، سونیا بن عمار، ریمو ژیرونا، آندره آ دودرو و یوجین ماستراندرا در فیلم اکولایزر 3 بازیگران دیگری نیز به ایفای نقش می پردازند. قسمت سوم فیلم اکولایزر انتقام جویانه در تاریخ 10 شهریور (1 شهریور) اکران می شود.

دانلود ویدیو آپارات

  تعریف های هرمان هالست از استودیو بازی سانتا مونیکا

دیدگاهتان را بنویسید