سیستم مورد نیاز برای The Lord of the Rings: Gollum در حالت ردیابی

به تازگی سازندگان The Lord of the Rings: Gollum سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی را در دو حالت ردیابی فعال و غیرفعال فاش کرده اند.

ساخت فیلم The Lord of the Rings: Gollum محصول استودیوی آلمانی Daedalic Entertainment که نمایش آن چندین بار به تعویق افتاد به پایان رسید. به گفته سازندگان، این بازی از قابلیت ردیابی مجدد کارت های گرافیک Nvidia RTX پشتیبانی می کند و از این رو سیستم مورد نیاز برای اجرای The Lord of the Rings: Gollum را با استفاده از این ویژگی اعلام کرده اند.

اول از همه برای اجرای بازی در هر حالت و تنظیمات گرافیکی به سیستم عامل ویندوز 10 یا 11 و 45 گیگابایت فضای خالی نیاز دارید. اگر می‌خواهید بازی را با تنظیمات گرافیکی بالا یا فوق‌العاده در 4K و 60 فریم بدون ردیابی مجدد تجربه کنید، به پردازنده Intel i5-8400 یا AMD Ryzen 5 3600، هشت گیگابایت رم و کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 3070 با عملکرد DLSS نیاز دارید. تنظیمات. شما خواهید بود

اما اگر قصد دارید بازی را در حالت retrace و با تنظیمات گرافیکی Ultra در 4K و 60fps تجربه کنید، ابتدا باید پردازنده های ذکر شده را برای حالت non-retrace یا مدل های بهتر داشته باشید. علاوه بر 16 گیگابایت رم و کارت گرافیک RTX 4080 با تنظیمات عملکرد شما به DLSS نیاز خواهید داشت. تنظیمات عملکرد DLSS 3 برای دارندگان کارت‌های گرافیک سری RTX 40 نیز ارائه می‌شود که قصد دارند بازی خود را حداقل 120 فریم آزمایش کنند.

سیستم مورد نیاز بازی The Lord of the Rings Gollum

بازی The Lord of the Rings: Gollum در تاریخ 4 ژوئن برای پلتفرم های Xbox Series X برای Xbox Series S، PlayStation 5، Xbox One، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد. نسخه نینتندو سوییچ بازی متعاقبا منتشر خواهد شد.

  زمان عرضه نسل جدید پردازنده های AMD; گیم پلی تا 35 درصد سریعتر

دیدگاهتان را بنویسید