عنوان رسمی فیلم The Conjuring 4 فاش شد

در جریان امسال Cinemacon Warner Bros. نام رسمی فیلم The Conjuring 4 که دنباله داستان است را فاش کرده است بعدی اد وارن و لورن وارن هستند.

نوامبر گذشته بود نیو لاین سینما و برادران وارنر. تولید The Conjuring 4 و اکنون در دومی را اعلام کرد اخبار سینما و تلویزیون، نام قسمت جدید فیلم The Conjuring است. در طول پنل در برادران وارنر. در Cinemacon، فاش شد که The Conjuring 4 با نام The Conjuring: Last Rites منتشر خواهد شد. دیوید لزلی جانسون-مک گلدریک که پیش از این فیلمنامه The Conjuring 2 و The Conjuring: The Devil Made Me Do It را نوشته بود، وظیفه نگارش فیلمنامه The Conjuring 4 را بر عهده دارد.

پیتر سافران و جیمز وان که در هر قسمت از سری فیلم های احضار بازی کرده اند، به عنوان تهیه کنندگان The Conjuring 4 باز می گردند. مجموعه فیلم احضار، داستان لورن و اد وارن را دنبال می کند که با حوادثی فراطبیعی و ترسناک روبرو می شوند و باید این معما را حل کنند. پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا به ترتیب در هر سه قسمت The Conjuring و Annabelle Comes Home در نقش اد وارن و لورن وارن بازی کردند و در The Conjuring: Last Rites بازخواهند گشت.

ورا فارمیگا در نقش لورین وارن در فیلم The Conjuring: The Devil Made I Do It

با این حال هنوز حضور کارگردانی برای The Conjuring: Last Rites تایید نشده است و همچنین تاریخ اکران این فیلم ترسناک را ندیده ایم. همچنین، در حالی که هنوز تایید نشده است که The Conjuring 4 آخرین ماجراجویی اد و لورن وارن است، جیمز وان مدتی قبل گفت که داستان این زوج در Conjuring 4 به پایان خواهد رسید. مدتی قبل نیز برادران وارنر اعلام کرد که در حال ساخت یک سریال ترسناک بر اساس سریال The Conjuring برای مکس است.

  جزئیات محتوای Sonic Frontiers پس از عرضه را منتشر کنید

فیلم راهبه 2 به عنوان هشتمین و آخرین فیلم از مجموعه احضار شناخته می شود که دنباله ای بر راهبه است که قرار است در 8 سپتامبر 2023 (17 سپتامبر 1402) اکران شود. فیلم Conjuring در سال 2013 اکران شد و توانست بیش از 320 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد که با توجه به بودجه 20 میلیون دلاری این فیلم ترسناک، به موفقیتی عظیم و سرآغاز موفقیت آمیز درآمدزایی تبدیل شد. .

دیدگاهتان را بنویسید