قرار دادن در حالت اسلوموشن در Star Wars Jedi: Survivor گزینه های دسترسی

Respawn جزئیات گزینه های دسترسی Star Wars Jedi: Survivor را اعلام کرده است.

بازی Star Wars Jedi: Survivor تا چند روز دیگر منتشر می شود و امروز نظر منتقدان را در مورد آن می خوانیم. در همین حال، شرکت سرگرمی Respawn جزئیات ویژگی های دسترسی این دنباله را توضیح داده است. به گفته سازنده، گزینه‌های دسترسی Star Wars Jedi: Survivor به بازیکنان این امکان را می‌دهد که کلیدهای کنترلر را تغییر دهند، زیرنویس‌ها و زیرنویس‌ها را به صحنه‌ها، گفتگوها یا نبردها اضافه یا حذف کنند و حتی تغییراتی در HUD ایجاد کنند.

بازیکنان می توانند اندازه عناصر HUD را افزایش دهند و میدان دید و لرزش دوربین را تغییر دهند. سازندگان پنج حالت سختی را برای گیم پلی ارائه کرده اند که به ترتیب به نام های Jedi Master، Jedi Knight، Jedi Padawan، Story و Jedi Grandmaster می باشند. حالت Jedi Padawan در نسخه قبلی وجود نداشت و توسعه‌دهندگان آن را برای ارائه تجربه‌ای چالش‌برانگیزتر از حالت داستانی اما همچنان آسان‌تر از Jedi Knight در دسترس قرار دادند.

علاوه بر این، گزینه های تغییر بازی شامل هدف گیری خودکار، گزینه های کلید میانبر، دکمه های نگه داشتن یا کشیدن و راهنمای کاوش است. با این حال، به نظر می رسد که جالب ترین گزینه برای دسترسی در Star Wars Jedi: Survivor حالت آهسته است که به بازیکنان اجازه می دهد سرعت تمام رویدادهای گیم پلی را کاهش دهند. این ویژگی در هنگام پلتفرمینگ یا مبارزه مفید به نظر می رسد. زیرا قابلیت فعال سازی خودکار آن برای نبرد و تنظیم میزان کاهش سرعت بازی در اختیار بازیکنان قرار می گیرد.

  این آخر هفته چه بازی کنیم: دو بازی با موضوع جنگ جهانی دوم

طبق گفته Respawn، ویژگی‌های دسترسی بیشتری مانند حالت کنتراست بالا و خواندن منو نیز پس از راه‌اندازی در دسترس خواهند بود. بازی Star Wars Jedi: Survivor در تاریخ 8 می (28 آوریل) سال جاری بر روی پلتفرم های PC، PlayStation 5 و Xbox Series X | Xbox Series S منتشر شد دو تصویر منتشر شده از تنظیمات دسترسی بازی را در زیر مشاهده می کنید.

نظر شما درباره آخرین اخبار جنگ ستارگان جدی: بازمانده چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید