معرفی بازی های ماه می 2023 در سرویس PlayStation Plus Essential

سونی بازی های می 2023 را در سرویس PlayStation Plus Essential معرفی کرده است که شامل بازی هایی مانند GRID Legends و Chivalry 2 می شود.

سونی امروز بازی‌های جدیدی را برای سرویس PlayStation Plus Essential در می 2023 تایید کرد و مشترکین این ماه می‌توانند شامل GRID Legends برای پلی‌استیشن 4 و 5، Chivalry 2 برای پلی‌استیشن 4 و 5 و Descenders برای PS4 باشند. از 2 می (12 اردیبهشت) تا 6 ژوئن (16 خرداد) و این بازی ها را تجربه کنید.

بازی‌های مه 2023 سرویس PS Plus

لایه Essential پایین ترین سطح سرویس اشتراک پلی استیشن پلاس است که به کاربران اجازه می دهد هر ماه به چندین بازی رایگان دسترسی داشته باشند. حتی پس از حذف این بازی‌ها از سرویس PS Plus، دریافت‌کنندگان می‌توانند آن را امتحان کنند. مشروط بر اینکه در این مدت عضویت سرویس PlayStation Plus Essential یا سطوح بالاتر آن فعال باشد. پس از پایان دوره عضویت مشترکین، دسترسی آنها به این بازی ها قطع می شود و تا زمان تمدید سرویس نمی توانند وارد بازی شوند.

بازی‌های پلی‌استیشن پلاس آوریل شامل Sackboy A Big Adventure و Meet Your Maker است و همچنین Tails of Iron برای کنسول های PS4 و PS5 بود و تا 1 می در دسترس خواهد بود.

  آیا به مانیتورهایی با نرخ تازه سازی بسیار بالا نیاز داریم؟

دیدگاهتان را بنویسید