نمایش کلاس Necromancer در تریلر جدید Diablo 4

سازندگان بازی Diablo 4 به تازگی تریلر جدیدی از این اثر را با تمرکز بر معرفی کلاس Necromancer منتشر کرده اند.

در جدیدترین اخبار بازی، بلیزارد اینترتینمنت ساعاتی پیش تریلر جدیدی از بازی مورد انتظار Diablo IV منتشر کرد. ویدیوی مورد بحث با محوریت کلاس Necromancer پخش شد و ما را بیشتر با ویژگی های کلاس مورد نظر آشنا می کند.

Necromancer به عنوان یک کلاس همه کاره شناخته می شود. کاربران می توانند با انتخاب کلاس مناسب، توپ های استخوانی را به سمت دشمنان خود پرتاب کنند. همچنین بازیکنان می توانند از اجساد در حال انفجار و احضار ارتش مردگان برای کمپین های خود استفاده کنند. می توانید در زیر ویدئو را ببینید.

دانلود از آپارات

جالب است بدانید که Necromancer در زمان بتای بازی به عنوان یکی از قوی ترین و بهتر کلاس ها شناخته شد. بر اساس بازخورد کاربران، توسعه دهندگان کمی قدرت آن را کاهش دادند. برای مثال می توان به مرگ اکثر مینیون های احضار شده و استفاده از اجساد توسط بازیکنان اشاره کرد. از سوی دیگر، آسیب انفجار جسد کاهش یافته است.

با این حال، آمار Book of the Dead افزایش یافته و روشنایی Skeletal Warriors در کنار Mages کاهش یافته است. اعمال تغییرات در سرور اسلم آینده بازی که از 12 تا 14 می سال جاری (22 تا 24 اردیبهشت) در دسترس خواهد بود را می توان مشاهده کرد.

بازی Diablo 4 در تاریخ 6 ژوئن (16 ژوئن) برای کنسول ها پلی استیشن 5پلی استیشن 4 Xbox Series X | Xbox Series S، ایکس باکس وان و رایانه شخصی منتشر می شود. همچنین دیروز سازندگان مشخصات سیستم مورد نیاز برای تجربه این اثر بر روی پلتفرم PC را اعلام کردند.

  گوشی Nothing (1) با بدنه شفاف و نشانگرهای LED متعدد ارائه شد

نظر شما چیست عزیز نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید