ویژگی جدید ChatGPT کلیک کنید

در یک ویژگی جدید که برای ChatGPT برنامه ریزی شده است، OpenAI مکالمات شما را تا 30 روز برای بازبینی نگه می دارد و قبل از حذف دائمی آنها برای مبارزه با سوء استفاده، آنها را حذف می کند. این شرکت می‌گوید که فعال کردن این ویژگی مکالمات قبلی را تغییر نمی‌دهد، بنابراین احتمالاً از مکالمات قبلی برای آموزش مدل‌های این شرکت استفاده می‌شود.

برای تغییر تنظیمات ChatGPT، کافی است وارد حساب کاربری خود شوید و روی منوی سه نقطه در گوشه سمت چپ صفحه کلیک کنید. سپس به Settings > Show بروید و Chat History and Learning را خاموش کنید. همچنین می توانید داده های مربوط به تماس های قبلی خود را از طریق گزینه Export data دانلود کنید.

طرح تجاری جدید ChatGPT در راه است

با این کار متوجه می شوید که چت های جدید شما دیگر در نوار سمت چپ ذخیره نمی شوند و قابل دسترسی نیستند. OpenAI همچنین در حال کار بر روی ویژگی است که امکان ذخیره تاریخچه چت را فراهم می کند، اما از استفاده از این اطلاعات هنگام آموزش مدل های هوش مصنوعی جلوگیری می کند. با این حال، این ویژگی فقط برای مشترکین طرح تجاری جدید ChatGPT در دسترس خواهد بود.

همراه با ChatGPT Plus که هزینه آن 20 دلار در ماه است، این طرح به طور خاص برای کاربران حرفه ای طراحی شده است که می خواهند کنترل بیشتری بر روی داده های خود داشته باشند و البته کاربران مصرف کننده خود را مدیریت کنند. این طرح در ماه های آینده اجرا خواهد شد.

  اعلام تاریخ انتشار Lords of the Fallen همراه با تریلر گیم پلی

این تغییر در شرایطی رخ داده است که محدودیت‌ها علیه ChatGPT در حال افزایش است. چند هفته پیش ایتالیا دسترسی به این چت بات را به دلیل نقض احتمالی حریم خصوصی در پردازش اطلاعات کاربران مسدود کرد.

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید