پیشرفت پروژه بازسازی Max Payne 1 و 2 به سطوح بالاتر

Remedy پروژه بازسازی بازی Max Payne 1 و 2 را در سطح بالاتری تایید کرده است این یک گام رو به جلو برای دستیابی به بهبودی است که طرفداران منتظر آن بودند.

Remedy Entertainment سال گذشته اعلام کرد که پروژه ای را برای بازسازی Max Payne 1 و Max Payne 2 آغاز کرده است که توسط Rockstar تامین مالی شده است. با توجه به محبوبیت گسترده و طرفداران متعدد این IP، انتظار می رفت که خبر بازسازی بازی های خاطره انگیز این سری برای بسیاری از طرفداران شاد و هیجان انگیز باشد. اما از آن تاریخ تاکنون، اخبار بسیار کمی در مورد میزان پیشرفت این پروژه منتشر شده است.

اکنون طی گزارش مالی اخیر این شرکت، Tru Virtala، مدیرعامل Remedy، در مورد روند ساخت بازی و تعداد استودیوهایی که روی پروژه های پیش روی شرکت کار می کنند، اظهار نظر کرد. او در این گزارش تایید کرد که بازسازی مکس پین 1 و مکس پین 2 پا را فراتر گذاشته و وارد فاز اثبات مفهومی شده است. رسید معمولاً در این مرحله پروژه هایی که از جنبه های مختلف توجیه و مورد توجه و سرمایه گذاری هستند در ابتدا مورد تایید قرار می گیرند.

ریمیکس مکس پین

Virtala در بخشی از بیانیه خود در این باره می گوید: «پروژه توسعه بازسازی بازی های Max Payne 1 و 2 به خوبی پیشرفت کرده و در سه ماه اول شروع پروژه، به مرحله اثبات مفهوم رسیده است. رسید تیم سازنده این بازی در تلاش است تا با استفاده از عناصر کلیدی بازی های این سری، یک بازی باکیفیت برای کنسول ها و رایانه های شخصی امروزی ارائه کند. ما انتظار داریم که این پروژه روند رشد خود را به خوبی طی کند و مقیاس و اندازه تیم تا پایان سال به تدریج رشد کند.”

  تغییر بزرگ در تاریخ اکران فیلم های مارول از Deadpool 3 به Avengers 6 و دیگر آثار دیزنی

البته این پروژه هنوز در مراحل اولیه ساخت قرار دارد و با توجه به برنامه های مختلفی که Remedy در حال توسعه است، می توان گفت که هنوز زمان زیادی تا رسیدن به بازسازی بازی های Max Payne باقی مانده است. یکی از آن بازی ها Alan Wake 2 است که به تازگی به مراحل پایانی توسعه رسیده و انتظار می رود امسال به دست گیمرها برسد. همچنین، بازی هایی مانند Control 2 و اسپین آف چندنفره آن با نام رمز Condor نیز در حال توسعه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید