انتخاب کریستینا هادسون و اورن اوزیل برای نوشتن فیلمنامه Fast and Furious 11

کریستینا هادسون و اورن اوزیل در حال نگارش فیلمنامه فیلم سریع و خشن 11 یونیورسال هستند.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم کریستینا هادسون و اورن اوزیل یونیورسال پیکچرز برای نوشتن فیلمنامه سریع و خشمگین 11 انتخاب شد. با توجه به اینکه قسمت آخر سری سریع و خشمگین یک دنباله دو قسمتی و فیلم Fast X به کارگردانی خواهد بود. لوئیس لتریر در تاریخ 29 می (19 اردیبهشت) منتشر خواهد شد که در حال حاضر تولید قسمت بعدی آغاز شده است.

کریستینا هادسون بیشتر به خاطر کار در پروژه های بزرگی مانند Bumblebee، Birds of Prey و The Flash شناخته می شود. اورن اوزیل همچنین سابقه نگارش فیلمنامه فیلم های Shimmer Lake از نتفلیکس و The Cloverfield Paradox و Bad Robot از پارامونت را دارد. به عنوان مجری برنامه برای سریال Spider-Man Noir خدمت کرد.

فرانچایز فیلم پرهزینه Fast and Furious موفقیت بزرگی برای یونیورسال پیکچرز بوده و بیش از 6 میلیارد دلار در سرتاسر جهان فروش داشته است. لوئیس لتریر که هدایت Fast X را بر عهده داشت و مدیران یونیورسال را با کار خود تحت تأثیر قرار داد، برای کارگردانی Fast and Furious 11 بازخواهد گشت. در حال حاضر هیچ جزئیاتی در مورد داستان و بازیگران قسمت بعدی این مجموعه وجود ندارد.

  آیا شیائومی 12 اولترا از همان دوربین نسل فعلی استفاده خواهد کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید