باندل کنسول پلی استیشن 5 بازی Final Fantasy 16 رونمایی شد

باندل PS5 بازی مورد انتظار Final Fantasy 16 به تازگی معرفی شده است.

طی جدیدترین اخبار دنیای بازی، دو شرکت اسکوئر انیکس و سونی از باندل جدیدی برای پلی استیشن 5 رونمایی کردند که به بازی Final Fantasy 16 اختصاص دارد. باندل مورد بحث قرار است همزمان با تاریخ انتشار این اثر از طریق کانال خرده فروشی Sony PlayStation Direct. این باندل شامل یک کنسول استاندارد پلی استیشن 5 به همراه یک نسخه از بازی Final Fantasy XVI (کد دانلود) خواهد بود.

از سوی دیگر، بخش آسیایی شرکت سرگرمی تعاملی سونی به همراه ارائه نسخه محدود کنترلر Dual Sense که طراحی آن الهام گرفته از جدیدترین اثر Square Enix است، بسته PS5 طراحی شده برای این کار را نیز ارائه کرد.

بسته بازی استاندارد Final Fantasy 16 برای PS5

همراه با کنترلر و باندل های مورد نظر، کاورهای بازی Final Fantasy 16 نسل نهم سونی که برای هر دو نسخه استاندارد و دیجیتال طراحی و تولید شده اند، برای قرار گرفتن در دو طرف PS5 در دسترس خواهند بود. با این حال، در حال حاضر مشخص نیست که آیا درب ها و دسته با حسگر دوگانه معرفی شده در کشور دیگری غیر از ژاپن در دسترس خواهند بود یا خیر. در ادامه می توانید قیمت و تصاویر این محصولات را مشاهده کنید.

  • بسته نرم افزاری Final Fantasy 16 PS5 Standard Edition – ¥67,980
  • بسته نرم افزاری Final Fantasy 16 PS5 Digital Edition – ¥56,980
  • کنترلر Dual Sense Limited Edition – ¥8980
  • جلد نسخه دیجیتال و استاندارد – ¥7980

پیش‌سفارش باندل مورد نظر از ۴ می سال جاری (۱۴ اردیبهشت) آغاز خواهد شد. Final Fantasy 16 در تاریخ 22 ژوئن (1 ژوئیه) برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

  احساس خوشبختی واقعی با یک لبخند ساختگی

نطر شما چی هست؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید