تاریخ انتشار احتمالی کارت گرافیک AMD Radeon RX 7600 XT

طبق گزارش “قانون مور مرده است”، AMD شرکای تجاری خود را در مورد زمان عرضه کارت گرافیک جدید Radeon RX 7600 XT مطلع کرده است.

AMD در حال حاضر روی پردازنده های گرافیکی میان رده خود تمرکز کرده است و این به طور مستقیم با برنامه های Nvidia برای معرفی کارت گرافیک RTX 4060 همزمان است. ماه آینده با هم تماس خواهیم گرفت. به همین دلیل است که می گویند کارت گرافیک RX 7600 XT در 25 می (4 ژوئن) رونمایی خواهد شد. قانون مور مرده است این خبر را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد.

از آن تاریخ، شرکای تجاری AMD نمونه هایی از کارت گرافیک RX 7600 XT را برای اینفلوئنسرها و رسانه ها ارسال می کنند و حداقل 10 روز به آنها فرصت می دهند تا نتایج عملکرد را منتشر کنند. در زمان انتشار این خبر هنوز مشخص نیست که آیا AMD مدل مرجع خاصی برای این کارت در نظر گرفته است یا خیر.

AMD Radeon RX 6600 XT

نکته جالب این است که AMD از رویکرد انویدیا در صدور مجوز محصول جدید خود پیروی خواهد کرد. بنابراین بین مدل‌هایی که در MSRP عرضه می‌شوند و مدل‌هایی که قیمت بالاتری دارند، تفاوت قائل می‌شود و ابتدا اجازه انتشار اطلاعات مربوط به بررسی کارت‌هایی که با قیمت مصوب عرضه می‌شوند، داده می‌شود. این سبک به نفع خریدارانی است که در زمان عرضه GPU هستند اول، آنها به دنبال نتایج عملکرد مدل های ارزان تر هستند. شرکای تجاری نیز ایجاد می کند AMD نیز مجبور خواهد شد این مدل ها را در روز عرضه عرضه کند.

  Elden Ring و Monster Hunter Rise در فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های Steam در سال 2022 قرار دارند.

در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید