تاریخ انتشار Armored Core 6 با اولین تریلر گیم پلی اعلام شد

استودیو From Software با انتشار تریلر جدید بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon رسما اعلام کرد که این بازی در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد.

آخرین نسخه بازی Armored Core در سال 2012 منتشر شد و در جریان مراسم جوایز بازی سال گذشته، نسخه جدید این سری با نام Armored Core 6: Fires of Rubicon ارائه شد که تعجب و هیجان کاربران را برانگیخت. Studio FromSoftware وعده می دهد که در این نسخه شاهد نبردهای سرعتی، شخصی سازی عمیق ربات و باس مبارزات هیجان انگیز خواهیم بود.

در همین حال، تریلر جدید بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon به تازگی منتشر شده است. در طول تریلر منتشر شده، قسمت هایی از گیم پلی بازی به نمایش در می آید و در پایان شاهد بخشی از یکی از باس مبارزات بازی هستیم. در پایان تریلر مشخص شد که Armored Core 6 در تاریخ 25 آگوست برای رایانه های شخصی (از طریق Steam)، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. Xbox Series S در حال انتشار است.

در همین حال می‌خواهم اشاره کنم که کاربران هم اکنون می‌توانند Armored Core 6: Fires of Rubicon را از فروشگاه بر روی پلتفرم مورد نظر خود پیش‌سفارش دهند. در ادامه می توانید تریلر منتشر شده بازی Armored Core VI: Fires of Rubicon را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود از آپارات

  Adobe مدل مولد هوش مصنوعی Firefly را در اختیار سازمان ها قرار می دهد

دیدگاهتان را بنویسید