تایید حضور نینتندو در Gamescom 2023

نینتندو یکی از شرکت کنندگان در نمایشگاه Gamescom 2023 است که بین 1 تا 5 سپتامبر برگزار می شود.

با لغو E3 2023، همه نگاه‌ها به نمایشگاه‌ها و رویدادهایی مانند Summer Game Fest است. Gamescom 2023 از 1 تا 5 سپتامبر (23 تا 27 مرداد) برگزار می شود. در حالی که لیست کامل شرکت کنندگان Gamescom 2023 هنوز منتشر نشده است، نینتندو حضور خود را در این رویداد تایید کرده است. جالب اینجاست که نینتندو سال گذشته از این نمایشگاه سالانه کنار رفت.

شرکت‌کنندگان بیشتر در هفته‌های آینده تایید خواهند شد. نمایشگاه سال گذشته Xbox، Bandai Namco و Ubisoft را به نمایش گذاشت. بنابراین می توان انتظار حضور آنها را در رویداد پیش رو داشت. با توجه به اینکه پلی استیشن در گیمزکام 2022 شرکت نمی کند، باید دید که آیا رویداد امسال را نیز از دست خواهد داد یا خیر. به خصوص که شایعه شده است که رویداد PlayStation Showcase در ماه می برگزار می شود.

البته بسیاری از بازیکنان منتظر افتتاحیه Gamescom 2023 تحت عنوان Gamescom Opening Night Live هستند که در تاریخ 1 سپتامبر (23 آگوست) توسط جف کلی میزبانی خواهد شد. با توجه به اینکه مراسم افتتاحیه گیمزکام در سال گذشته 2 ساعت به طول انجامید و بیش از 30 بازی در آن حضور داشتند، می توان انتظار داشت که بازی های زیادی در رویداد امسال به نمایش درآیند. به هر حال باید منتظر انتشار جزئیات بیشتر در آینده نزدیک باشیم.

  اکتیویژن ممکن است بازی‌ها را در بریتانیا به فروش نرساند تا تصمیم CMA را تغییر دهد

دیدگاهتان را بنویسید