حضور لئوناردو دی کاپریو و رابرت دنیرو در تصاویر جدید فیلم قاتلان ماه گل

پارامونت پیکچرز اخیرا تصاویر جدیدی از فیلم Killers of the Flower Moon را منتشر کرد که در آن شاهد حضور لئوناردو دی کاپریو و رابرت دنیرو هستیم.

Killers of the Flower Moon برای اولین بار در بخش خارج از رقابت جشنواره فیلم کن امسال نمایش داده می شود و اکنون در فینال اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از این فیلم مورد انتظار منتشر شده است. پارامونت پیکچرز به تازگی سه تصویر جدید از فیلم Full Moon Killers منتشر کرده است که در یکی از تصاویر لئوناردو دی کاپریو را با رابرت دنیرو و لیلی گلدستون و در تصویر دیگر مارتین اسکورسیزی با لیلی گلدستون در کلیسا دیده می شود. در ادامه می توانید این عکس ها را ببینید:

لئوناردو دی کاپریو و رابرت دنیرو در فیلم قاتلان ماه گل

لئوناردو دی کاپریو و لیلی گلدستون در فیلم قاتلان ماه گل

مارتین اسکورسیزی و لیلی گلدستون در کلیسا در فیلم Killers of the Flower Moon

فیلم قاتلان ماه گل بر اساس کتابی به همین نام ساخته شده است دیوید گرن در حال ساخت است که در سال 2017 اکران شد، اما فیلمنامه این فیلم نسبت به منبع اصلی خود تغییراتی داشته است، از جمله نقش لئوناردو دی کاپریو. وقایع این فیلم در اوکلاهاما در دهه 1920 اتفاق می افتد. اریک راثنویسنده فیلم هایی مانند فارست گامپ و ماجرای عجیب بنجامین باتن، وظیفه نگارش فیلمنامه فیلم جدید اسکورسیزی را بر عهده دارد.

لئوناردو دیکاپریورابرت دنیروجسی پلمونز، لیلی گلدستون، ویلیام بلو، لوئیس کانسلمی، جیسون ایزبل، استرجیل سیمپسون، تانتو کاردینال، کارا جید مایرز، جانا کالینز، جیلیان دیون، تاتانکا مینز، مایکل ابوت جونیور، پت هیلی، اسکات شفرد و گری باسارابا، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم قاتلان ماه گل حضور دارند. مارتین اسکورسیزی کارگردانی فیلم Killers of the Flower Moon را بر عهده دارد.

  اولین کشتی آمونیاکی جهان امسال به آب انداخته می شود

اکران محدود فیلم Killers of the Flower Moon از 6 اکتبر (14 اکتبر) آغاز می شود و سپس اکران گسترده فیلم Killers of the Flower Moon برای 20 اکتبر (28 مهر) برنامه ریزی شده است و این فیلم از اپل تی وی پلاس پخش خواهد شد. در زمان نامشخصی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید