در تریلر تاریخ انتشار جدید Apex Legends: Season 17 توانایی های بالستیک را به نمایش بگذارید

شرکت Respawn با پخش تریلر جدیدی از بازی Apex Legendsتاریخ شروع فصل 17 و نام مهارت های شخصیت جدید او بالستیک نشان داده شده.

Respawn Entertainment در تریلر سینمایی جدید بازی Battle Royale Apex Legends پخش شد، توانایی های شخصیت جدید فصل آینده، بالستیک را به نمایش گذاشت. همچنین در پایان این تریلر اعلام شد که فصل هفدهم بازی در تاریخ 19 می (9 اردیبهشت) سال جاری در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت..

با توجه به تریلر منتشر شده اخیر از داستان Ballistic، بازیکنان او را به عنوان یک مبارز افسانه ای می شناسند که در گذشته دوستی را از دست داده و برای مدتی از خانواده اش جدا شده است. در نهایت این مبارز مجبور می شود برای نجات جان پسرش به رقابت بپردازد اوج برگرد.

بالستیک که نام اصلی او آگوست مونتگومری برینکمن است، یک افسانه تهاجمی است افسانه حمله و بر اساس تریلر می تواند گلوله های قدرتمند و ویژه ای را برای آسیب های مخرب در سلاح ها قرار دهد. او همچنین به نظر می رسد لودر یک خودکار داشته باشید که احتمالاً بدون نیاز به بارگیری مجدد، عرضه بی پایان گلوله را فراهم می کند. طبق گفته Respawn، جزئیات مربوط به بسته نبرد بالستیک در هفته‌های آینده فاش می‌شود و دموی گیم‌پلی فصل 19 نیز برای 11 می برنامه‌ریزی شده است..

دانلود ویدیو آپارات

سایر مطالب جدید از فصل 17 بازی Apex Legends شامل نقشه آخر دنیا به روز شده، چالش ها تسلط بر سلاحدامنه ها و ارتقاء های پیشرفته تر بازی رتبه بندی شده F. طبق معمول هر فصل جدید، یک بسته نبرد Premium جدید نیز منتشر خواهد شد که شامل جوایز مختلف از جمله پوسته می شود. واکنش پذیر این برای اسلحه ها و پوسته های جنگنده افسانه ای خواهد بود.

  سونی: پلی استیشن 5 نیز با موفقیت گیمرهای غیر PS4 را جذب می کند

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی Apex Legends چیست؟ آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید